کد خبر: 242489 A

شخصیت ذاتی او قدرت‌طلب است؛

نمی‌توان از روحیات‌مثبت این بازیکن چشم پوشید، به طوری‌که سخت‌کوشی و تعصب تیمی وی ستودنی است و رفتار او با دیگران کاملا حرفه‌ای است.

اریک آبیدال مدافع پیشین بارسلونا از رفتار دیکتاتورمابانه مسی در این تیم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از الجزیره، این روزها که گمان‌زنی‌ها در خصوص برکناری لویز انریکه از تیم بارسا به گوش می‌رسد، هر روز ابعاد جدیدتری از وضعیت داخلی باشگاه و مشکلات داخل رختکن این تیم در رسانه‌های جهان انعکاس پیدا می‌کند.

اکنون دیگر مخالفت مسی با نشستن انریکه بر روی نیمکت تیم علنی شده و بهانه دل‌درد وی اکنون تبدیل به جک محافل ورزشی شده، هر چند روز گذشته نیز خبر جلسه روز یکشنبه مسی با مدیر عامل بارسا در رسانه‌ها منتشر شد و بنا بر اطلاع یک منبع آگاه داخل باشگاه، حاصل این مذاکرات شرط و شروط مسی برای کاتالان‌ها بوده که تا انریکه هست من بازی نمی کنم!

امروز هم اظهارات اریک آبیدال مدافع پیشین این تیم تبدیل به سر تیتر اکثر روزنامه‌ها شده بود. این مدافع سیه‌چرده فرانسوی از خاطرات خود در بارسا می‌گوید و اینکه مسی بر خلاف ظاهرش که آرام به نظر می‌رسد کاملا رفتار دیکتاتور مابانه‌ای دارد و قدرت‌طلبی او نامحدود است.

به اعتقاد آبیدال این رفتار ناشی از احترام تمام افراد شاغل در باشگاه اعم از کادر اداری تا مربیان به خاطر جوایز و افتخاراتی است که به دست آورده، اما شخصیت ذاتی مسی قدرت‌طلب است و توانسته با استاده از شرایط مهیا شده در بسیار از تصمیمات باشگاه تاثیرگذار باشد.

وی گفت: با تمام این اوصاف نمی‌توان از روحیات‌مثبت این بازیکن چشم پوشید، به طوری‌که سخت‌کوشی و تعصب تیمی وی ستودنی است و رفتار او با دیگران کاملا حرفه‌ای است.

آبیدال درخصوص خداحافظی زود هنگام خود نیز متذکر شد: همیشه دوست داشتم در اوج خداحافظی کنم تا تصویر مثبتی را ذهن هوادارانم حک کنم، اکنون هم از فوتبال دور نیستم و از سوی تیم‌های رن و پاریس سنت ژرمن پیشنهاداتی برای مدیریت تیم جوانان دارم.

لیونل مسی اریک آبیدال لویز انریکه تیم بارسلونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر