کد خبر: 242421 A

ازبکستان یک - چین صفر؛

دقیقه ۲۲ اودیل احمدوف از به هم ریختگی مدافعان چین نهایت استفاده را برد و شوتی ناگهانی از پشت محوطه جریمه چین روانه دروازه این تیم کرد. این توپ پس از برخورد به مدافعان چین بلوکه شد…

نیمه نخست دیدار تیم‌های ملی فوتبال ازبکستان و چین با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان میرجلال کاسیموف به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در دومین دیدار از گروه B‌ جام ملت‌های‌آ‌سیا از ساعت ۱۲:۳۰ تیم‌های ملی ازبکستان و چین در ورزشگاه بریسبان با قضاوت محمد عبدالله حسن از امارات به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه‌نخست با برتری آبی‌های ازبک به پایان رسید.

ترکیب چین:وانگ دالی، رن هانگ، مِی فانگ، ژانگ لینپنگ، وو لِی، ژنگ ژی، هائو جونمین، جی ژیانگ، وو ژی، ژانگ چنگدونگ، یو های

ترکیب ازبکستان:ایگناتی نستروف، شاوکات مولاجانوف، آنزور اسماعیلوف، عزیز حیدروف، سرور ژپاراوف، اودیل احمدوف، ایگور سرگیوف، سانژار تورسونوف، تیمور کاپادزه، ویتالی دنیسوف، اکمل شوراخموف

دو تیم که دیدار نخست‌شان با برتری پشت سرگذاشته بودند این دیدار را محتاطانه آغاز کردند و بیشتر توپ را در میانه میدان به گردش درآمد. دقیقه ۲۲ اودیل احمدوف از به هم ریختگی مدافعان چین نهایت استفاده را برد و شوتی ناگهانی از پشت محوطه جریمه چین روانه دروازه این تیم کرد. این توپ پس از برخورد به مدافعان چین بلوکه شد و از بالای دستان دا لی به تور دروازه چسبید.

چین برای جبران این گل چند حمله بدون برنامه و پراکنده را روی دروازه حریف تدارک دید اما طرفی از این حملات نبست. دقیقه ۳۶ رنگ هانگ روی خط محوطه جریمه سردار جباروف را سرنگون کرد اما داور خطا روی کاپیتان ازبکستان را پشت محوطه جریمه اعلام و مدافع چین را با کارت زرد جریمه کرد. این دیدار در پایان نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

چین جام ملت‌های آسیا ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر