کد خبر: 232613 A

اعتماد کلید موفقیت ما بود؛

توانستیم عملکرد همیشگی خود را در این بازی ارائه کنیم. فشار فراوانی به حریف آورده و توپ را به خوبی در سراسر زمین به گردش آوردیم

سرمربی منچسترسیتی تاکید کرد که در ماه فوریه دوباره به لیگ قهرمانان فکر خواهیم کرد، اما حالا باید به بازی‌‌های لیگ‌برتر فکر کنیم، جایی که ۳ امتیاز پایین‌تر از چلسی هستیم.

به گزارش ایلنا، مانوئل پیگرینی پس از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ‌قهرمانان به شبکه اسکای‌اسپورت گفت: اعتماد کلید موفقیت ما بود. در بازی‌رفت‌ برابر رم در منچستر، بدترین بازی فصل‌ را انجام دادیم و مساوی کردیم، اما برای بازی برگشت مطمئن بودیم می‌توانیم به همان سبکی که در هفته‌های اخیر به میدان رفته بودیم بازی کنیم و ببریم.

وی افزود: توانستیم عملکرد همیشگی خود را در این بازی ارائه کنیم. فشار فراوانی به حریف آورده و توپ را به خوبی در سراسر زمین به گردش آوردیم. ما تیم مستحکمی هستیم و فکر می‌کنم در حال حاضر از نظر تصاحب توپ راه درستی را در پیش گرفته‌ایم. من به کاری که تیمم انجام می‌دهد اعتماد فراوانی داشتم.

منچسترسیتی با پیروزی در خانه رم پس از بایرن‌مونیخ به عنوان تیم دوم گروه E راهی مرحله یک هشتم نهایی شد و به همین دلیل احتمال دارد در دور بعد با یکی از تیم‌های اتلتیکو مادرید، رئال مادرید، موناکو، بورسیا دورتموند، بارسلونا، چلسی یا پورتو روبه‌رو شود.

پیگرینی در این خصوص گفت: ما در ماه فوریه دوباره به لیگ قهرمانان فکر خواهیم کرد، اما حالا باید به بازی‌‌های لیگ‌برتر فکر کنیم، جایی که ۳ امتیاز پایین‌تر از چلسی هستیم.

مانوئل پیگرینی لیگ‌قهرمانان‌اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر