کد خبر: 217052 A

دور رفت فینال‌لیگ‌قهرمانان‌آسیا؛

دیدار برگشت دو تیم شنبه ۱۰ آبان‌ماه ساعت ۲۱ در ورزشگاه شیخ‌فهد شهر ریاض با قضاوت نیشیمورای ژاپنی برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال وسترن استرالیا موفق شد بازی رفت مقابل الهلال عربستان را با پیروزی به پایان برساند تا در آستانه کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال وسترن استرالیا که در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۲ در ورزشگاه پاراماتا با قضاوت علیرضا فغانی میزبان الهلال عربستان بود موفق شد با تک گل تامی جوریچ در دقیقه ۶۴ این دیدار را به سود خود به پایان ببرد تا بخت بالایی برای بالای سر بردن جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

دیدار برگشت دو تیم شنبه ۱۰ آبان‌ماه ساعت ۲۱ در ورزشگاه شیخ‌فهد شهر ریاض با قضاوت نیشیمورای ژاپنی برگزار خواهد شد.

تیم الهلال در سال‌های ۱۹۹۱ و ۲۰۰۰ موفق به کسب عنوان قهرمانی باشگاه‌های آسیا شده و در سال‌های ۱۹۸۶ و ۱۹۸۷ عنوان نایب قهرمانی را به خود ختصاص داد. همچنین نماینده استرالیا نیز برای نخستین به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا راه می‌یابد.

گفتنی است، در سال ۲۰۰۸ تیم فوتبال آدلاید یونایتد از استرالیا نیز به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته بود که در این مرحله در دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه نهایی ۵ بر صفر مقابل گامبا اوزاکای‌ژاپن بازی را واگذار کرد تا از کسب عنوان قهرمانی باز بماند و به این ترتیب هیچ تیم استرالیایی تاکنون موفق به بالا بردن جام قهرمانی در آسیا نشده است.

لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال وسترن استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر