کد خبر: 248645 A

نگاه سایت فیفا به ۵ بازیکن آینده دار جام ملت‌ها؛

سردار آزمون بهترین گل تورنمنت را با یک چرخش سریع و هوشمندانه و ضربه ای دقیق به تک گل بازی مقابل قطر تبدیل کرد و بردی که صعود ایران به مرحله بعد قطعی کرد، رقم زد.

سایت فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) در گزارشی در باره پنج بازیکن آینده دار آسیایی که در جام ملت ها درخشیدند، نوشت: سردار آزمون در تیم ملی فوتبال ایران از جمله این ستاره هاست که آینده درخشانی در این رشته ورزشی دارد.

به گزارش ایلنا، سایت فدراسیون بین المللی فوتبال نوشت: جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۵ فوتبالی در سطح بالا و سرگرم‌کننده برای هواداران به ارمغان آورد. در میان اتفاقات قابل توجه این جام عملکرد بازیکنانی بود که خود را در مرکز دیده‌ها قرار دادند و ثابت کردند در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و بعدتر از آن می‌توانند تیترها را به خود اختصاص دهند.

در ادامه این گزارش از سردار آزمون به عنوان یکی از ۵ جوان آینده‌دار فوتبال آسیا نام برده شده و درباره او آمده است: ستاره‌های اسمی و بزرگ ایران در این جام تا حدی تحت تاثیر عملکرد مهاجمی تازه کار و جوان قرار گرفته بودند که همه اخبار را به خود اختصاص داد. سردار آزمون بهترین گل تورنمنت را با یک چرخش سریع و هوشمندانه و ضربه ای دقیق به تک گل بازی مقابل قطر تبدیل کرد و بردی که صعود ایران به مرحله بعد قطعی کرد، رقم زد.

او در حالی که تنها چند روز پیش از آغاز تورنمنت ۲۰ ساله شده بود دو ماه قبل تر نخستین گل ملی اش را به ثمر رسانده بود. آزمون که فرزند یک والیبالیست ملی پوش سابق ایران است، در ۱۷ سالگی به وسیله روبین کازان روسیه شناسایی و خریده شد و به تازگی مورد توجه چند باشگاه بزرگ در اروپا نیز قرار گرفته است. این بازیکن با قدی بلند و بدنی که برای ورزشکاری ساخته شده، همه توانایی های لازم برای تبدیل شدن به ستاره آینده فوتبال ایران را دارد.

ایران بازی تیم ملی فوتبال ایران رقابت فدراسیون بین المللی فوتبال فوتبال آسیا فوتبال ایران فیفا قطر ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر