کد خبر: 248622 A

باید تاکتیک‌مان را به حریف تحمیل کنیم؛

استقلال نیازی به آنالیز ندارد و سبک بازی آن‌ها تغییر نمی‌کند و همیشه یک شکل بازی می‌کند. ما در زمین خودمان بازی داریم و باید تاکتیک‌مان را به حریف تحمیل کنیم.

مربی تیم فوتبال سایپا تاکید کرد که استقلال نیازی به آنالیز ندارد و سبک بازی آن‌ها تغییر نمی‌کند و همیشه یک شکل بازی می‌کند.

به گزارش ایلنا، فرهاد پورغلامی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال گفت: تمرینات زیادی را پشت‌سر گذاشته‌ایم و برای دیدار با استقلال آماده‌ایم.

وی ادامه داد: می‌خواهیم از تمام داشته‌های‌مان محافظت کنیم و مهم‌ترین هدف ما فقط پیشرفت است. به غیر از علی زینالی، ابراهیم‌زاده و محمد نزهتی که مصدوم هستند، سایر بازیکنان شرایط خوبی دارند و آماده‌اند.

پورغلامی درباره حریف آبی‌پوش خود نیز گفت: استقلال نیازی به آنالیز ندارد و سبک بازی آن‌ها تغییر نمی‌کند و همیشه یک شکل بازی می‌کند. ما در زمین خودمان بازی داریم و باید تاکتیک‌مان را به حریف تحمیل کنیم.

مربی سایپا در پاسخ به پرسشی مبنی بر غیبت مجید جلالی در نشست خبری، اظهار کرد: با سرمربی تیم تقسیم کار کردیم که تا پایان فصل نشست های خبری قبل از بازی را من بیایم و جلالی در نشست‌های خبری پس از بازی‌ها شرکت کند.

لیگ برتر سایپا فرهاد پورغلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر