کد خبر: 248597 A

در روزهای حساس و نفس‌گیر؛

آنچه مسلم است اینکه لیگ ۲ روزهای حساس و سرنوشت‌سازی را در پیش دارد و فدراسیون فوتبال و برگزارکنندگان لیگ ۲ باید با وسواس بیشتری مسائل را نظارت و پیگیری کنند

لیگ دسته دوم فوتبال به روزهای بسیار حساس خود رسیده و تکلیف تیم‌ها برای صعود به مرحله‌دوم طی دو هفته آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امسال لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور بسیار جذاب و حساس شده چراکه امتیازات تیم‌های مدعی بسیار به هم نزدیک است و رقابت سخت و بسیار نزدیکی بین مدعیان وجود دارد. اگرچه این روزها حواس فدراسیون‌فوتبال بیشتر معطوف به تیم ملی و لیگ‌برتر است، اما باید به مدیران‌ارشد فدراسیون فوتبال هشدار بدهیم که در این ۲ هفته بیشتر از قبل مراقب بازی‌های لیگ ۲ باشند چراکه سرنوشت برخی از تیم‌ها به تفاضل گل بستگی دارد و برای اینکه حقی از کسی تضییع نشود و به حقدار برسد، لازم است که نظارت کامل بر ۲ بازی آخر تیم‌ها اعمال شود.

نکته دیگر بحثداوری‌هاست که در طول‌فصل برخی از تیم‌های لیگ ۲ به شدت از این ناحیه متضرر شده‌اند، اما حالا که به هفته‌های پایانی و سرنوشت‌ساز رسیده‌ایم فدراسیون باید از دوران و ناظران قوی‌تری در این مرحله استفاده کند چراکه یک سوت اشتباه می‌تواند سرنوشت یک تیم را عوض کند و تیم دیگری را به مرحله بعد بفرستد.

آنچه مسلم است اینکه لیگ ۲ روزهای حساس و سرنوشت‌سازی را در پیش دارد و فدراسیون‌فوتبال و برگزارکنندگان لیگ ۲ باید با وسواس بیشتری مسائل را نظارت و پیگیری کنند تا خدای ناکرده حق تیمی پایمال نشود.

لیگ دسته دوم فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر