کد خبر: 248596 A

روزگار متفاوت برای آقای منتقد؛

درخشان در روزهایی که علی دایی هدایت پرسپولیس را برعهده داشت بیشتر از قبل انتقاد می‌کرد و سرمربی سرخپوشان تهرانی را به چالش می‌کشید. او معتقد بود که مشکل پرسپولیس مهره نیست بلکه بحثفنی است

حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روزهای بسیار سخت و پرالتهابی را در این مجموعه می‌گذراند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در سال‌های گذشته همواره درخشان را به عنوان منتقد پرسپولیس دیده‌ بودیم. او که همیشه به عنوان پیشکسوت در قامت‌دلسوز باشگاه پرطرفدار پایتخت ظاهر شده بود، جایگاه مطلوبی نزد هواداران پرسپولیس به دست آورده بود و همواره مترصد فرصتی بود تا سکان‌هدایت این تیم را در دست بگیرد.

درخشان البته در این سال‌ها کارنامه قابل قبولی نداشت، اما منتقد بود و از سرمربیان پرسپولیس به شدت انتقاد می‌کرد و خودش را مستحق هدایت پرسپولیس می‌دانست. او در روزهایی که علی دایی هدایت پرسپولیس را برعهده داشت بیشتر از قبل انتقاد می‌کرد و سرمربی سرخ‌پوشان تهرانی را به چالش می‌کشید و معتقد بود مشکل پرسپولیس مهره نیست، بلکه بحثفنی است و این تیم تاکتیک خاصی ندارد.

همین انتقادات این باور را در ذهن هواداران‌پرسپولیس ایجاد کرده بود که درخشان با توجه به علم و دانشی که مدعی آن است می‌تواند منجی تیم محبوب آنها باشد و پس از مدت‌ها این مجموعه را به ساحل آرامش برساند، اما سرنوشت او در پرسپولیس با تصوراتی که او داشت متفاوت بوده است.

پرسپولیس با حمید درخشان در این فصل نتیجه نگرفته و روند نزولی در جدول داشته است. ۳ شکست متوالی سرمربی سرخ‌ها را با چالش بزرگی مواجه کرده و حالا روزهای سخت از راه رسیده‌اند. البته سرمربی پرسپولیس در نیم فصل اول مشکل‌بدنی و البته نداشتن مهره‌های کارآمد را مشکل‌اصلی تیمش خواند. پرسپولیس در نیم‌فصل بازیکنان مدنظر درخشان را جذب کرد و البته سرمربی سرخ‌پوشان زمان کافی هم برای رفع مشکلات‌فنی و بدنی تیمش داشت، اما همانطور که شاهد بودیم تیم درخشان مقابل ذوب‌آهن چنگی به دل نزد و نتوانست انتظارات را برآورده کند و در نهایت دست خالی از اصفهان به تهران برگشت.

درخشان شاید نداند چه مقطع مهمی از دوران مربیگری‌اش را پشت سر می‌گذارد، اما اگر او در این دوران سرنوشت‌ساز نتیجه نگیرد باید منتظر سال‌ها خانه‌نشینی باشد و بعید است دیگر کسی فعلاً در فوتبال‌ایران به او اعتماد کند و به او تیم بدهد، یعنی همان اتفاقی که برای استیلی افتاد و پس از پرسپولیس در راه‌آهنی که خودش هم مالک بود نتوانست نتیجه بگیرد و همچنان خانه‌نشین است…

اصفهان پایتخت پرسپولیس جدول ذوب آهن سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علی دایی مشکلات نیم فصل نیم فصل اول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر