کد خبر: 242133 A

عیار ایران هنوز مشخص نشده؛

نگرانی من عراق است، چون ممکن است در مرحله بعد با آنها بازی کنیم. عراق خیلی شبیه ما است و مقابل ما همیشه برد و باخت داشته‌اند و تیم دشواری هستند و آن بازی عیار ما را مشخص می‌کند…

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: به نتیجه بازی با قطر فوق‌العاده خوش‌بین هستم.

امیر حاج رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: من به نتیجه بازی با قطر خیلی خوش‌بینم؛ فوق‌العاده خوش‌بین‌ام. شما نتایج بازی اول ۲ تیم را ملاک قرار ندهید و سطح فوتبال ۲ کشور را ملاک قرار بدهید و سطح فوتبال ما بالاتر است.

وی افزود: قطر هر چند در جام خلیج خلیج‌فارس قهرمان شد، اما کشورهای عربی افول کرده‌اند و قهرمانی بین آنها چیز با اهمیتی نیست. کویت، بحرین و عربستان هنوز در دوران نزول هستند، اما کشورهای عربی به تبلیغات اهمیت می‌دهند و مسائل را خیلی بزرگ می‌کنند. به نظرم قطر از مقدماتی جام جهانی هم ضعیف‌تر است و مشکل خاصی نخواهیم داشت. من حوادثفوتبال و اتفاقات خاص را محاسبه نمی‌کنم و در یک روند عادی فوتبال به نتیجه این بازی خیلی خوش‌بینم.

وی در ادامه گفت: در این جام تیمی که پدیده باشد را ندیدم. سطح فوتبال آسیا از اروپا و آفریقا و آمریکا پایین تر است و چندان هم به آن اهمیت نمی دهند و مردم استرالیا هم اصلا نمی دانند که چه بازیهایی در حال انجام است و علاقه ای از خود نشان نمی دهند.

حاج‌رضایی در پایان در مورد شانس قهرمانی ایران در آسیا گفت: نمی‌شود در این رابطه چیزی گفت، چون هنوز عیار تیم ما مشخص نشده است. ما باید با تیمی مثل خودمان بازی کنیم تا عیارمان مشخص شود. نگرانی من عراق است، چون ممکن است در مرحله بعد با آنها بازی کنیم. عراق خیلی شبیه ما است و مقابل ما همیشه برد و باخت داشته‌اند و تیم دشواری هستند و آن بازی عیار ما را مشخص می‌کند.

ایران بازی بحرین تبلیغات عراق عربستان فوتبال آسیا قطر کشورهای عربی مقدماتی جام جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر