کد خبر: 239940 A

درخشان هم تایید کرد؛

او قصدی برای بازگشت به میادین را ندارد و قطعا بازی نخواهد کرد و امیدواریم در جایی که تمایل به کار دارد در خدمتش باشیم چراکه می‌تواند به تیم در این شرایط کمک کند.

سرمربی سرخ‌پوشان پایتخت تاکید کرد که علی کریمی قصدی برای بازگشت به مستطیل سبز ندارد.

به گزارش ایلنا، حضور علی کریمی در تمرین امروز سرخ‌پوشان گمانه‌زنی‌های زیادی را به راه انداخت. از بازگشت به میادین تا نشستن روی نیمکت سرخ ها مهمترین احتمال‌هایی بود که مطرح می‌شد ولی سرمربی سرخ‌ها به شایعات پایان داد و اعلام کرد که کریمی قصدی برای بازگشت به میادین و بازی با پیراهن سرخ‌ پرسپولیس را ندارد.

حمید درخشان که در محاصره خبرنگاران قرار گرفته بود تاکید کرد که علی کریمی در باشگاه خودش حضور یافته و نباید برای حضور او در خانه‌ خودش این همه حاشیه به راه بیفتد.

وی همچنین گفت: دوست داریم از وجود کریمی در باشگاه استفاده کنیم، ولی او قصدی برای بازگشت به میادین را ندارد و قطعا بازی نخواهد کرد و امیدواریم در جایی که تمایل به کار دارد در خدمتش باشیم چراکه می‌تواند به تیم در این شرایط کمک کند.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد کریمی جایی در حوالی نیمکت سرخ‌ها باید کار را در باشگاه محبوبش شروع کند ولی این اتفاق بستگی به توافق جادوگر با باشگاه دارد.

علی کریمی حمید درخشان پرسپولیس‌تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر