کد خبر: 239641 A

راگبی‌بازان‌استرالیایی در تمرین‌تیم‌ملی؛

تیم ملی که آخرین ساعات حضور خود را در سیدنی پشت سر می‌گذارد، صبح‌امروز به وقت‌محلی در حضور شبکه‌های تلویزیونی معتبر استرالیا به تمرین پرداخت.

با استقبال شبکه‌های تلویزیونی معتبر استرالیا، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز به تمرینات خود ادامه داد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی که آخرین ساعات حضور خود را در سیدنی پشت سر می‌گذارد، صبح‌امروز به وقت‌محلی در حضور شبکه‌های تلویزیونی معتبر استرالیا به تمرین پرداخت.

ملی‌پوشان ایران از ساعت ۱۰:۳۰ به مدت ۲ ساعت زیر نظر کارلوس کی‌روش و دیگر اعضای کادر فنی مرحله‌ای‌ جدید از آماده‌سازی خود را پیش از دیدار برابر بحرین پشت سر گذاشتند.

اکثر اوقات این تمرین به مرور برنامه‌های تاکتیکی و راههای رسیدن به دروازه حریف و حفظ دروازه خودی اختصاص داشت. در تمام زمان تمرینات تاکتیکی اوسیانو و آقاجانیان، سرمربی تیم ملی را همراهی می‌کردند و خانبان نیز تمامی تصاویر تمرین را مثل روزهای گذشته ضبط می‌کرد. میکو و دیگو نیز وظایف محوله کادر فنی را انجام می‌دادند.

دن گاسپار هم پیش از شروع تمرینات تاکتیکی با ۳ دروازه‌بان تیم ملی تمرین‌های اختصاصی انجام می‌داد. او امروز با مجهز شدن به دوربینی که به کمر خود بسته بود، تمامی حرکات دروازه‌بان‌ها را ضبط می‌کرد تا تحلیلی دقیق‌تر از میزان آمادگی دروازه‌بان‌ها پیدا کند.

امروز شبکه‌های معتبر تلویزیونی استرالیا مانند فاکس‌اسپورت و اس. بی. اس با حضور در تمرین تیم‌ملی ضمن تهیه گزارشی از روند آماده‌سازی تیم ملی ایران با کارلوس کی‌روش، جواد نکونام، رضا قوچان‌نژاد و علیرضا حقیقی گفت و گو کردند.

پس از پایان تمرین تیم ملی ایران، اعضای تیم راگبی من لی‌سی ایگلز استرالیا که معروف‌ترین تیم سیدنی است با حضور در کنار زمین تمرین ایران با بازیکنان تیم ملی عکس یادگاری دسته جمعی گرفتند. کاپیتان تیم ملی استرالیا نیز عضو این است. برخورد بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با بازیکنان تیم راگبی من لی سی ایگلز صحنه‌های جالبی را هم به وجود آورد.

تیم ملی فوتبال کشورمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر