کد خبر: 236962 A

شاید حسن زاده هم برکنار شود؛

فدراسیون فوتبال همه تلاش خود را انجام داد تا رفیعی و پولادی به همراه تیم ملی راهی استرالیا شوند اما قوانین مانع از انجام این کار شد و قطعا این دو بازیکن در اختیار کارلوس کی روش نخواهند بود.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه کنار گذاشتن هاشمیان از کمیته پزشکی قبلا با او هماهنگ شده بود از احتمال برکناری حسن زاده از کمیته انضباطی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی کفاشیان که در جمع خبرنگاران سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دکتر هاشمیان کماکان با فدراسیون فوتبال همکاری می‌کند. ما کارهایی به او سپرده‌ایم اما او قصد دارد برای فدراسیون پزشکی - ورزشی نامزد شود، از این رو این جابجایی طبق صحبتی که چند ماه قبل با وی داشتیم هماهنگ شده بود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است سیدهادی آیت‌اللهی نایب رئیس فدراسیون جایش را به فرد دیگری بدهد، خاطر نشان کرد: من این حرف را از شما می‌شنوم و قرار نیست فعلا تغییری در این پست بوجود بیاید.

کفاشیان همچنین درباره وضعیت رئیس کمیته انضباطی گفت: تا امروز اسماعیل حسن‌زاده به محل کار خود نیامده و اگر تا فردا ایشان نیاید، مجبوریم نفر دیگری را برای این پست انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اخطار شرکت هواپیمایی امارات نسبت به پرداخت نشدن مطالبات قبلی این شرکت گفت: صحبت‌هایی که در مورد مشکل فدراسیون فوتبال با شرکت هواپیمایی امارات مطرح شده، درست است. ما از گذشته به این آژانس هوایی بدهی داریم، از این‌ رو هنوز بلیت پرواز ملی‌پوشان به استرالیا بدست‌مان نرسیده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان لغو پرواز وجود دارد یا خیر؟ یادآور شد: اگر این اتفاق بیفتد که بسیار بد خواهد شد، از این رو ما همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا ظرف امروز و فردا این مشکل را حل کنیم تا تیم ملی بدون هیچ مشکلی راهی سیدنی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر که کارلوس کی‌روش باید قید سروش رفیعی و مهرداد پولادی را بزند، خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال همه تلاش خود را انجام داد تا این دو بازیکن به همراه تیم ملی راهی استرالیا شوند اما قوانین مانع از انجام این کار شد و قطعا این دو بازیکن در اختیار کارلوس کی روش نخواهند بود. به زودی سرمربی تیم ملی دو بازیکن را به لیست اضافه می‌کند تا تیم ملی به صورت کامل راهی جام ملت‌های آسیا شود.

وی در مورد جلسه امروز صبح با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی تصریح کرد: جلسه چندان مهمی نبود، یک دیدار معمولی با کی‌روش و بازیکنان تیم ملی داشتیم.

کفاشیان در مورد مشکل بوجود آمده در مورد پیراهن‌های اسپانسر تیم ملی، اینگونه توضیح داد: ما از شرکت فناپ خواسته‌ایم لباس‌هایی را که قرار بود در اختیار تیم ملی قرار دهد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی اضافه کرد: اینکه گفته می‌شود درخواست کی‌روش و خواسته مالی او موجب بروز مشکل‌ با اسپانسر شده، صحیح نیست اما باید عنوان کنم در جام ملت‌های آسیا AFC قوانین خاصی را برای تبلیغات روی پیراهن دارد که شاید همین قوانین موجب شود تغییراتی در تبلیغات روی پیراهن ما بوجود بیاید.

تیم ملی جام ملت های آسیا رئیس کمیته انضباطی سرمربی تیم ملی علی کفاشیان فدراسیون فوتبال فوتبال کادر فنی و بازیکنان کارلوس کی روش کمیته انضباطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر