کد خبر: 236710 A

صددرصد در لیگ برتر می‌مانیم؛

یک درصد هم امکان ندارد سقوط کنیم. با اطمینان کامل می‌گویم و مطمئن باشید که گسترش فولاد تبریز قطعا در لیگ برتر می‌ماند.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی است که این تیم در نیم فصل دوم به مراتب بسیار بهتر از نیم فصل اول نتیجه خواهد گرفت و نه تنها به لیگ یک سقوط نخواهد کرد بلکه در جدول تک رقمی خواهد شد و جایگاه واقعی‌اش را در لیگ برتر به دست خواهد آورد.

گفت و گوی عباس آقایی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:
چرا گسترش فولاد تبریز در نیم فصل اول نتیجه خوبی نگرفت؟
آنطوری که خود تارتار صحبت می‌کرد یک سری نفراتی که مد نظر داشت را نتوانستیم جذب کنیم و با همین بازیکنان کار را شروع کردیم و خوب هم کار نکردیم اما هر چه جلوتر می‌رویم شرایط ما بهتر خواهد شد.

واقعا می‌توانید بهتر از نیم فصل اول کار کنید؟
بله با نفراتی که جذب کرده‌ایم بهتر خواهیم شد. در حال حاضر از نظر بدنی و تاکتیکی روی بچه‌ها کار می‌کنیم اما یک اردو در ترکیه داریم که اصل کار ما در آنجاست و در آن دو هفته کارهای تاکتیکی و بازی‌های دوستانه مان را انجام می‌دهیم و قول می‌دهم به مراتب خیلی بهتر از نیم فصل اول نتیجه خواهیم گرفت.

گسترش در حال حاضر تیم سیزدهم جدول است و فاصله‌ای با قعر جدول ندارد. سقوط شما به لیگ یک را عده‌ای امکان‌پذیر می‌دانند این احتمال وجود دارد؟
یک درصد هم امکان ندارد که سقوط کنیم. با اطمینان کامل می‌گویم و مطمئن باشید که گسترش فولاد تبریز قطعا در لیگ برتر می‌ماند و با نتایجی که در ادامه راه خواهیم گرفت خواهید دید که بهتر از نیم فصل اول ظاهر خواهیم شد.

در نیم فصل اول تارتار و کمالوند هدایت تیم را برعهده داشتند. به نظر شما کدام یک مقصر اصلی ناکامی‌های تیم در این مدت بوده اند؟
نمی‌شود کسی را به تنهایی تقصیر کار دانست چون در یک مجموعه همه به یک نحوی تاثیرگذار هستند. در مجموع تیم فوتبال گسترش فولاد در این مدت ناموفق بوده و همه به اندازه خودشان سهم دارند.

با توجه به شرایط نامطلوب تیم در جدول، باشگاه حمایت لازم را از شما دارد؟
باشگاه هیچ چیزی برای ما کم نگذاشته و هر چیزی که کادر فنی نیاز داشته در اختیار ما قرار داده است. من در خیلی از تیم‌ها کار کرده ام اما به لحاظ امکانات و حمایت مسئولان باشگاه از کادر فنی گسترش فولاد بی نظیر است.

بهترین رتبه‌ای که امسال کسب خواهید کرد؟
نظر خودم این است که ما در جدول تک رقمی می‌شویم. ماندن ما در لیگ برتر که صددرصد است و مطمئنم که می‌مانیم اما هدف ما تک رقمی شدن در لیگ است.

بازی ترکیه جدول فوتبال فولاد لیگ برتر مد نیم فصل اول نیم فصل دوم گسترش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر