کد خبر: 236681 A

۲۰۰ جوان مملکت سرگردان هستند؛

مشکلات مالی از اول سال گریبانگیر ما بود و عواقب آن را الان می‌بینید. ما مجانی برای راه‌‌آهن کار کردیم و حق مان نیست که دادستانی بدون اینکه پیگیر کار ما شود هر تصمیمی می‌خواهد بگیرد.

سرمربی تیم نونهالان راه آهن گفت: وضعیت راه آهن در حال حاضر مبهم است و هیچ اطلاعی از آینده خودمان نداریم.

اردلان آشتیانی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت راه‌آهن مبهم است و تا این لحظه هیچ اطلاعی برای حضور در تمرینات تیم‌های پایه به ما داده نشده است و فکر نمی‌کنم این وضعیت روند خوبی باشد چون تجربه نشان داده که تیم های ریشه‌دار به همین شکل، پایه و اساس نابودی‌شان ریخته شده است.

وی افزود: فکر کنم نابودی راه‌آهن به نفع فوتبال تهران و ایران نباشد و این اتفاق لطمه بزرگی به فوتبال کشورمان باشد. شما بانک ملی را ببینید که چه بازیکنان بزرگی را تحویل فوتبال ایران داد اما امروز نابوده شده است. راه‌آهن هم همیشه بازیکنان بزرگی مثل محرمی و پیوس را به تیم ملی معرفی کرده است. من از دادستانی تقاضای عاجزانه دارم که هر چه سریع‌تر تکلیف تیم های پایه را روشن کند چون همین الان که ما بلاتکلیف هستیم، ۲۰۰ جوان در سطح شهر سرگردان هستند. ما برای این تیم زحمت کشیدیم و این بچه‌ها را از پایین شهر و اطراف تهران پیدا کردیم و این همه زحمت کشیدیم و تمرین کردیم و با این شرایط زحمات همه هدر می‌رود.

وی ادامه داد: این بچه‌ها قشر ضعیف جامعه هستند و از اطراف تهران آنها را پیدا کردیم. خواهش می‌کنم مسئولان فکری برای تیم های پایه بکنند تا بچه‌های ما هدر نروند چون یک سری از بازیکنان ما در آستانه دعوت به تیم ملی بودند و الان با این شرایط لطمه می‌خورند. مشکلات مالی از اول سال گریبانگیر ما بود و عواقب آن را الان می‌بینید که بازیکنان بزرگسال راه آهن به تیم‌های دیگر می‌روند و ما هم مشکلات زیادی داریم. ما مجانی برای راه‌‌آهن کار کردیم و حق مان نیست که دادستانی بدون اینکه پیگیر کار ما شود هر تصمیمی می‌خواهد بگیرد چون ما زن و بچه داریم و زندگی هزینه دارد.

آشتیانی در پایان گفت: عاجزانه از دادستانی محترم تقاضا داریم و خواهش می‌کنم تیم راه‌آهن که اولین تیم ایران بوده را کمک کنند و نگاه ویژه‌ای به تیم ما داشته باشند تا راه‌آهن به سرنوشت شاهین، هما، بانک ملی و پاس دچار نشود.

ایران تیم ملی جامعه راه آهن فوتبال فوتبال ایران مشکلات مشکلات مالی تیم لطمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر