کد خبر: 236249 A

با حضور معاون وزیر ورزش؛

بررسی اسناد مالی فدراسیون فوتبال، احتمال تغییرات در برخی پست های این فدراسیون از جمله نایب رییس امور بانوان و برنامه های سال آینده از جمله محورهای مورد بحثدر این مجمع خواهد بود.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با حضور ۶۰ نفر از اعضای آن و ۳ نماینده از وزارت ورزش صبح امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال صبح امروز شنبه با حضور نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان آغاز شد.

علی رغبتی، علی کفاشیان، مهدی محمدنبی، آیت اللهی، مهدی تاج و ایمانزاده از دیگر حاضران این مجمع هستند. مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ۷۴ عضو دارد که تا کنون ۶۰ نفر آنان در این نشست حاضر شدند.

بررسی اسناد مالی فدراسیون فوتبال، احتمال تغییرات در برخی پست های این فدراسیون از جمله نایب رییس امور بانوان و برنامه های سال آینده از جمله محورهای مورد بحثدر این مجمع خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال در آغاز مجمع فوتبال گفت: فعالیت های صورت گرفته در فوتبال باعثشده تا روند خوبی را پشت سر بگذاریم.

علی کفاشیان تصریح کرد: زحمات اعضای مجمع در طول سال گذشته در حوزه فوتبال و در بخش باشگاه ها، هیات ها و سازمان لیگ و سایر ارگان ها دست به دست هم داد تا سال خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: رقبای زیادی را در سطح آسیا و جهان داریم. برنامه ریزی های زیادی را انجام داده ایم تا فوتبال موفق باشد. به خاطر علاقه و توقعی که مردم و مسئولین از فوتبال دارند باید برنامه های خود را به خوبی پیش ببریم و کمبودها را رفع تا خواسته مردم را پاسخ دهیم.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد: علیرغم مشکلات مالی، باشگاه ها و سازمان لیگ تلاش کردند تا برنامه های خود را در بخش مسابقات پیش ببرند.

در ادامه جلسه کفاشیان گزارش کاملی از روند فعالیت های صورت گرفته در بخش های مختلف، کمیته های فدراسیون و تیم های ملی را ارائه کرد.

المپیک تیم های ملی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال مشکلات مالی معاون معاون وزیر مهدی تاج وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر