کد خبر: 231016 A

نیمه نهایی جام حذفی فوتبال؛

دیدار تیم های فوتبال پدیده مشهد و نفت تهران در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی به پایان رسید تا تعیین تیم برتر این دیدار در ضربات پنالتی مشخص شود.

دیدار تیم های فوتبال پدیده مشهد و نفت تهران در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی به پایان رسید تا تعیین تیم برتر این دیدار در ضربات پنالتی مشخص شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور برای تعیین دومین تیم فینالیست این رقابت‌ها عصر امروز بین تیم‌های پدیده‌ مشهد و نفت تهران در ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) مشهد برگزار شد که تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی ۱-۱ انجامید و کار به دو وقت اضافی ۱۵ دقیقه ای کشید.

در پایان دو وقت اضافه هم گلی از خط دروازه ها عبور نکرد تا ضربات مرگبار پنالتی تیم دوم فینال جام حذفی را مشخص کند.

گل اول این دیدار در دقیقه ۲۳ و با ضربه زیبا و محکم مرتضی پورعلی گنجی به ثمر رسید. تیم پدیده در نیمه دوم و در دقیقه ۷۱ با ضربه سر شاکری کار را به تساوی کشاند و این نتیجه تا پایان وقت های قانونی و اضافی پابرجا ماند.

قضاوت این دیدار را یدالله جهانبازی برعهده دارد.

ترکیب پدیده‌مشهد:مجتبی روشنگر، مسعود نظرزاده، محمد نژاد مهدی، رضا ناصحی، زوران کنزوویچ، میلاد غریبی(یونس شاکری)، عباس محمدرضایی، اکبر صادقی، مهدی خیری، بهادر نسیم‌اف و رضا عنایتی

ترکیب نفت‌تهران:علیرضا بیرانوند، لئوناردو پادوانی، امین حاج‌محمدی، مهدی شیری، وحید حمدی‌نژاد، علیرضا عزتی‌کرامت، مرتضی پور علی‌گنجی، ایمان مبعلی، وحید امیری، کمال کامیابی‌نیا و غلامرضا رضایی(حسین ابراهیمی)

باشگاه های کشور جام حذفی رقابت فوتبال مشهد نفت تهران نیمه نهایی دیدار تیم پنالتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر