کد خبر: 230898 A

با از دست دادن آخرین روزنه موفقیت؛

اگر اتفاقات این فصل پرسپولیس را به دقت بررسی کنیم متوجه می‌شویم که کارنامه سیاسی به هیچ عنوان نمی‌تواند موجب رضایت هواداران پرسپولیس باشد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در اظهارنظری جالب اعلام کرده مربی که نتیجه نمی‌گیرد خودش باید برود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمیدرضا سیاسی هر چند فوتبالی نیست، اما این حرف او کاملا درست است. در فوتبال نتیجه مهم است و مربی که نتیجه نگیرد باید خودش برود تا مورد هجمه هواداران قرار نگیرد، اما سوال ما از مدیرعامل پرسپولیس این است که اگر مدیری نتیجه نگیرد چه کاری باید انجام دهد؟ حرف سیاسی تنها برای مربیان کاربرد دارد یا شامل حال مدیران هم می‌شود؟

اگر اتفاقات این فصل پرسپولیس را به دقت بررسی کنیم متوجه می‌شویم کارنامه سیاسی به هیچ عنوان نمی‌تواند موجب رضایت هواداران پرسپولیس باشد چراکه او با کنار گذاشتن علی دایی بیشترین حاشیه را به پرسپولیس منتقل کرد. در جریان مذاکره با باشگاه رئال مادرید برای حضور در ایران هم که سیاسی با آن داستان عجیب و غریبی که پیش آمد، بدترین عملکرد ممکن را داشت.

البته این پایان ماجرا نبود چراکه مدیرعامل پرسپولیس در کنفرانس‌مطبوعاتی هفته‌گذشته خود ثابت کرد به هیچ عنوان فوتبال را نمی‌شناسد. سیاسی در این نشست خبری اعلام کرد بازیکنان پرسپولیس در دربی هفتاد و نهم کار شایسته‌ای انجام نداده‌اند، بلکه وظیفه‌شان را انجام دادند. این حرف سیاسی نشان می‌دهد هیچ شناختی از فوتبال ندارد و اصلا حساسیت دربی را نمی‌داند.

سیاسی بهتر است به این سوال پاسخ دهد مدیری که نتیجه نمی‌گیرد باید همچنان بماند؟ پرسپولیس جام‌حذفی را که تنها امیدش برای قهرمانی بود از دست داده و در لیگ‌برتر هم شانس‌چندانی برای موفقیت و قهرمانی ندارد. در آسیا هم که تکلیف پرسپولیس با شرایطی که دارد کاملا مشخص است. حالا با این کارنامه غیرقابل دفاع سیاسی باید چه تصمیمی بگیرد؟ امیدوارم مدیرعامل پرسپولیس به این سوال ما جواب بدهد.

حمیدرضا سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر