کد خبر: 230854 A

روی چین تایپه شناخت داریم؛

کی از مشکلات ما انتخاب سرمربی است و باید هر چه زودتر فرد زبده ای را برای مربیگری این رده سنی در نظر بگیریم تا در فرصت ۳ ماه باقیمانده اردوهای تیم ملی تشکیل شود

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال درباره قرعه تیم فوتبال زنان ایران در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک ریو گفت: در گروه خوبی قرار داریم اما چین تایپه تیم قوی است.

به گزارش ایلنا، فریده شجاعی گفت: مراسم قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابت های المپیک ریو برگزار شده و ایران با تیم های لائوس و چین تایپه همگروه است. از تیم لائوس اصلا شناختی نداریم. اما تا حدودی از تیم چین تایپه شناخت داریم و تیم خوب و قوی است.

وی درباره تشکیل اردوی تیم ملی و انتخاب سرمربی برای رده سنی بزرگسالان برای حضور در مرحله مقدماتی رقابت های المپیک ریو، افزود: نشستی را با رییس فدراسیون فوتبال برگزار خواهم کرد تا تصمیم نهایی برای حضور تیم ایران در این بازی ها گرفته شود.

وی گفت: یکی از مشکلات ما انتخاب سرمربی است و باید هر چه زودتر فرد زبده ای را برای مربیگری این رده سنی در نظر بگیریم تا در فرصت ۳ ماه باقیمانده اردوهای تیم ملی تشکیل شود و بازیکنان با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شوند.

رقابت های مرحله مقدماتی المپیک فوتبال بانوان ریو دوژانیرو اسفندماه جاری برگزار می شود و در گروه C تیم ایران با لائوس و چین تایپه همگروه است.

اردوی تیم ملی المپیک ایران بازی تیم ملی چین رقابت زنان سرمربی تیم ملی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر