کد خبر: 230661 A

نیمه‌نهایی جام‌حذفی؛

نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

به گزارش‌ ایلنا، در نخستین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۱۵ در حضور ۲۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان با قضاوت حسین زرگر به مصاف هم رفتند که حاصل تلاش این دو تیم در نیمه نخست تساوی بدون گل بود.

در این دیدار که تا روز گذشته قرار بود بدون حضور تماشاگران برگزار شود و به یک‌باره اعلام شد تماشاگران مجاز به حضور در آزادی شده‌اند، شاگردان حمید درخشان و یحیی گل‌محمدی اگرچه موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای داشتند ولی در باز کردن دروازه ها موفق عمل نکردند تا با دست خالی به رختکن بروند و چشم به تدابیر جدید مربیان خود بدوزند.

خالقی‌فر و طارمی دو موقعیت خوب را برای باز کردن دروازه ذوبی‌ها بدست آوردند که البته در زدن ضربه آخر دقت لازم را نداشتند تا این موقعیت‌ها از دست برود.

قاسم دهنوی تنها اخطاری نیمه نخست بود که از زرگر قاضی این میدان کارت زرد گرفت.

ترکیب پرسپولیس:سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانا، حمید علی عسگر، محمدرضا خانزاده، احمد نوراللهی، مهرداد کفشگری، محمد نوری، هادی نوروزی، رضا خالقی فر و مهدی طارمی

ترکیب ذوب‌آهن:رشید مظاهری، هادی محمدی، کارلوس سانتوس، علی حمام، مهرداد قنبری، قاسم دهنوی، قاسم حدادی فر، اکبر ایمانی، مهدی رجب‌زاده، مرتضی تبریزی و اسماعیل فرهادی

حمید درخشان یحیی گل‌محمدی نیمه‌نهایی جام‌حذفی باشگاه‌های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر