کد خبر: 230643 A

لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛

هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با انجام ۴ بازی در گروه الف به پایان رسید و تیم خیبر خرم‌آباد نماینده لرستان در این رقابت‌ها به یک پیروزی ارزشمند دست یافت.

هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با انجام ۴ بازی در گروه الف به پایان رسید و تیم خیبر خرم‌آباد نماینده لرستان در این رقابت‌ها به یک پیروزی ارزشمند دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، خیبر خرم‌آباد در هفنه نهم لیگ دسته دوم برابر میزبانش تیم کاسپین قزوین با یک گل دیرهنگام به برتری رسید.

در این بازی شاگردان سعید سپهوند با یک بازی هوشمندانه علیرغم اخراج حسین جودکی مهاجم این تیم در دقیقه ۶۰ با ارائه یک بازی زیبا ودوندگی فراوان بازیکنان سه امتیاز شیرین دور از خانه را از قزوین به دست آورند.

تک گل خیبر در این بازی توسط امیر منصوریان در دقیقه ۸۰ از فاصله ۴۰متری روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید ویکی از زیبا‌ترین گل‌های این فصل فوتبال ایران به دست آورد تا ۳ امتیاز شیرین این بازی به حساب خیبر واریز شود.

تیم خیبر که در این دیدار چند بازیکن تاثیر گذار خود همچون علی صدرا، محمد فاضلی، مسلم پروانه‌پور ومسعود ستاری را به دلیل مصدومیت و سه اخطاره شدن در اختیار نداشت.

آلومینیوم اراک در زمین خود با تساوی بدون گل برابر صنعت ساری متوقف شد.

شهدای شهرداری شهرکرد با نتیجه ۴ بر یک ملی‌پوشان تبریز را در هم کوبید و کارون اهواز نیز ۲ بر صفر برابر مهمانش پرسپولیس گناوه صاحب برتری شد.

ترکیب خیبر خرم‌آباد:صادق نادرپور، فرزاد بهاری، مهدی عبدی(مصطفی علی‌خانی)، مسعود ویسکرمی، امیر منصوریان، مسعود حسنوند، حسین بهاروند، فرشاد امامی‌، پویا عالیخانی(شاهین رفیعی)، یاسر درویشی(محمد مولایی)، حسین جودکی

دور برگشت این رقابت‌ها از هفته آینده آغاز می‌شود و در هفته دهم روز چهارشنبه ۱۹ آذر‌ماه خیبر از ساعت ۱۴ در اصفهان به مصاف آراد اصفهان می‌رود. خیبری‌ها بازی رفت برابر این تیم به برتری ۲ بر یک رسیده‌اند.

در دیگر بازی‌ها کاسپین‌قزوین از پرسپولیس گناوه پذیرایی می‌کند، کارون اهواز میزبان آلومینیوم اراک است و روز پنج‌شنبه ۳۰ آذر‌ماه نیز صنعت ساری با ملی‌پوشان تبریز مصاف می‌دهد.

اصفهان بازی پرسپولیس رقابت رقابت های لیگ زمین شهرداری فوتبال فوتبال ایران فوتبال باشگاه های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر