کد خبر: 213092 A

برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا؛

تیم فوتبال دختران نوجوان ایران به منظور حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا امشب تهران را به مقصد بنگلادش ترک می کند و در نخستین دیدار روز ۲۳ مهر به مصاف امارات خواهد رفت.

تیم فوتبال دختران نوجوان ایران به منظور شرکت در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا امشب تهران را به مقصد بنگلادش ترک می کند.

به گزارش ایلنا، رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا به میزبانی بنگلادش از ۲۲ مهر ماه آغاز می شود. طبق اعلام شادی مهینی، سرمربی تیم ملی نوجوانان بانوان، مهشاد امیری و هاجر دباغی از اصفهان، ساناز ربیع لاله، مهتا رحیم زاده و اسما نظری از آذربایجان شرقی، مهدیه پیشگاه زاده از البرز، مبینا خدادادی و فاطمه ایرانخواه از تهران، ندا رحمانی از قزوین، ثنا صادقی از کرمانشاه ندا رضاپور از کرمان، فاطمه مزیدی از گلستان، فاطمه قاسمی، فاطمه طهماسبی، شقایق نوری زاده، هانیه خداپرست و هانیه رحیمی از فارس، فاطمه حسینی از خراسان رضوی، فاطمه متولی و فاطمه گرایلی از مازندران، هنگامه صفاتی از چهارمحال و بختیاری، مارال محمدی از البرز و نیلوفر کازرونی زاده از خوزستان بازیکنانی هستند که امشب ۲۰ مهرماه از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) به بنگلادش اعزام می شوند.

برنامه مرحله مقدماتی بازیهای آسیایی بنگلادش به شرح زیر است:
چهارشنبه ۲۳ مهر ماه:
اردن - بنگلادش ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران
ایران - امارات - ساعت ۱۲:۰۰ به وقت تهران
جمعه ۲۵ مهر ماه:
بنگلادش - امارات - ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران
ایران - هند - ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران
یکشنبه ۲۷ مهر ماه:
امارات - اردن - ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران
بنگلادش - هند - ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران
سه شنبه ۲۹ مهر ماه:
هند - امارات - ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران
ایران - اردن - ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران
پنجشنبه یکم ابانماه:
اردن - هند - ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران
بنگلادش - ایران - ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران

آذربایجان شرقی اصفهان ایران چهارمحال و بختیاری خراسان رضوی رقابت رقابت های قهرمانی آسیا سرمربی تیم ملی فرودگاه امام فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر