کد خبر: 213086 A

در دیداری تدارکانی رقم خورد؛

قلعه‌نویی که تعداد زیادی از بازیکنانش را در این سفر به خاطر همراهی تیم ملی و یا مشکلاتی خروجی در اختیار ندارد، برای این بازی مجبور شد از دو بازیکن بازنشسته در فهرست ذخیره‌هایش استفاده کند.

تیم فوتبال استقلال که برای اخذ روادید سفر به آمریکا راهی ارمنستان شده است در دیداری تدارکاتی برابر شیراک این کشور تن به شکست داد.

به گزارش خبرنگار مهر، شاگردان امیر قلعه نویی عصر امروز یکشنبه در دیداری دوستانه با شیراک ارمنستان روبرو شدند و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خوردند. استقلال در این بازی با نتیجه ۳ بر صفر عقب بود اما در دقیقه ۸۸ با پنالتی قاضی و در دقیقه ۹۰ با گل یعقوب کریمی فاصله را به حداقل رساند.

امیر قلعه‌نویی که تعداد زیادی از بازیکنانش را در این سفر به خاطر همراهی تیم ملی و یا مشکلاتی خروجی در اختیار ندارد، برای این بازی مجبور شد از ستار همدانی و ادموند اختر دو بازیکن بازنشسته در فهرست ذخیره‌هایش استفاده کند.

استقلال بازی را با ترکیب رافائل داسیلوا، پژمان نوری، محمدرضا خرسندنیا، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، آرش برهانی، یعقوب کریمی، محمد خلیلی، علیرضا رمضانی، محمد قاضی و مهدی کریمیان شروع کرد و در نیمه دوم ستار همدانی جانشین برهانی شد.

ارمنستان استقلال امیر قلعه نویی بازی تیم ملی فوتبال قلعه نویی دیداری برابر شیراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر