کد خبر: 212833 A

مشکل حتما از طرف من بوده؛

سرمربی تیم ملی پس از باخت دوم تیم ملی جوانان و حذف از مسابقات قهرمانی زیر ١٩ سال آسیا گفت: باید از فدراسیون فوتبال و مردم ایران عذرخواهی کنم.

سرمربی تیم ملی پس از باخت دوم تیم ملی جوانان و حذف از مسابقات قهرمانی زیر ١٩ سال آسیا گفت: " باید از فدراسیون فوتبال و مردم ایران عذرخواهی کنم. ”

به گزارش ایلنا، علی دوستی‌مهر گفت: مسئول این شکست تنها من هستم و اگر مشکلی در این تیم بوده حتما از طرف من بوده که نتوانستم تاکتیک‌ها و تدابیر درستی را برای عملکرد بهتر تیمم اتخاذ کنم وگرنه بازیکنان تمام تلاش‌شان را کردند. فدراسیون فوتبال هم تمام امکانات را در اختیار ما گذاشت و اردوها و بازی‌های دوستانه مورد نیاز ما را تدارک دید. این دومین بار بود که فدراسیون‌فوتبال و مردم‌ایران این شانس را به من دادند که تیم جوانان ایران را به دست بگیرم، ولی موفق نبودم و باید بگویم شرمنده همه آنها هستم. "

سرمربی تیم ملی جوانان درباره بازی امروز مقابل یمن گفت: " گل زود هنگامی را دریافت کردیم و پس از آن یمن در دفاع فرو رفت. اگرچه حملات زیادی روی دروازه این تیم کردیم ولی موفق نشدیم گل بزنیم. "

دوستی‌مهر در پاسخ به سوالی درباره نحوه آماده‌سازی تیمش پیش از این مسابقه گفت: " در مقابل تایلند مستحق باخت نبودیم ولی این اتفاق افتاد. پس از آن سعی کردیم به بازیکنان‌مان روحیه بدهیم و به آنها کمک کنیم، شکست مقابل تایلند را فراموش کنند چون با پیروزی در ۲ بازی بعدی می‌توانستیم تیم‌مان را به مسابقات بازگردانیم، ولی امروز روحیه پیروزی را نداشتیم. "

وی در پاسخ به این سوال که چرا مدام از جناحین توپ‌ها را روی دروازه ارسال می‌کردید و برنامه دیگری نداشتید؟ گفت: " اینطور نبود که برنامه‌ای نداشته باشیم و از ابتدای بازی چنین کاری نکردیم. زمانی به سانتر از جناحین روی آوردیم که دیگر وقت کمی برای‌مان مانده بود. می‌خواستیم توپ‌ها را روی سر عزت‌اللهی و بازیکنان بلندقدمان بکشیم تا از ضربات سر آنها و توپ‌های برگشتی استفاده کنیم که موفق نشدیم. "

تیم ملی ایران پس از باخت مقابل یمن باید دوشنبه در یک بازی تدارکاتی مقابل میانمار بازی کند.

ایران بازی تایلند تیم ملی تیم ملی ایران فدراسیون فوتبال مردم ایران یمن quot دوستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر