کد خبر: 208043 A

مشکل ذوب‌آهن روحی و روانی است؛

ما صددرصد به کسب ۳ امتیاز این بازی امیدوار هستیم چون در خانه بازی می‌کنیم و باید ببریم و اگر استقلال را نبریم شرایط ما در جدول خیلی بد می شود.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: باید بیشتر روی مسائل روحی و روانی تیم‌مان کار کنیم تا بچه‌ها به شرایط ایده آل برسند.

داود فنایی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در آستانه بازی با استقلال شرایط تیم ما بد نیست و باید بیشتر روی مسائل روحی و روانی کار کنیم که این کار کرده‌ایم تا بچه‌ها برای این بازی به شرایط ایده‌آل برسند. ما همه کارهای لازم را انجام داده‌ایم و بقیه‌اش دست بازیکنان است تا ببینیم چه می‌شود.

وی افزود: به لحاظ فنی تیم ما شرایط بدی ندارد. در ۹ بازی گذشته ۹ گل روی ضربات ایستگاهی خورده‌ایم یعنی حریفان به لحاظ فوتبالی ما را اذیت نکرده‌اند. وقتی در ۴ دقیقه تیم ما ۲ گل می‌خورد یعنی به لحاظ روحی و روانی مشکل دارد. این تیم ۴ سال گذشته ته جدول بوده و آمدیم تا درستش کنیم و هر چه در توان داریم می‌گذاریم تا ذوب‌آهن موفق شود. همه تلاش می‌کنیم تا تیم از این شرایط بحرانی خارج شود. بازیکن باید ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشد و کمترین اشتباه را مرتکب شود تا به نتیجه دلخواه برسیم.

مربی دروازه‌بان‌های ذوب‌آهن در مورد استقلال اظهار داشت: استقلال همیشه استقلال است و مربی بزرگی هم دارد. هر چند آنها در دو بازی گذشته خود باخته‌اند اما تیم بزرگی هستند و تمام بازیکنان‌شان را هم در حال حاضر در اختیار دارند و با تمام توان می‌آیند. امیدوارم تماشاگران از دیدن این بازی لذت ببرند.

وی ادامه داد: ما صددرصد به کسب ۳ امتیاز این بازی امیدوار هستیم چون در خانه بازی می‌کنیم و باید ببریم و اگر استقلال را نبریم شرایط ما در جدول خیلی بد می شود. این بازی، بازی اشتباهات است و هر تیمی که کمتر اشتباه کند موفق می‌شود. اگر اشتباه فردی نداشته باشیم، روز خوبی مقابل استقلال خواهیم داشت.

فنایی در پایان و در مورد حضور هواداران ذوب‌آهن در استادیوم در این دیدار گفت: هواداران ذوب‌آهن همیشه آمده‌اند و تیم را تشویق کرده‌اند. البته ذوب‌آهن در اصفهان طرفدار آنچنانی ندارد و فکر می‌کنم در این بازی استادیوم به نفع استقلال پرشور و فکر نمی‌کنم طرفدار آنچنانی برای ذوب‌آهن به استادیوم بیاید. به هر حال شرایط همین است و باید به آن عادت کنیم. استادیوم‌ها اکثرا خالی است چون سازندگی از بین رفته و همه دنبال نتیجه هستند و مردم از فوتبال دلزده شده‌اند. با این ناکامی‌هایی که فوتبال ما دارد، مردم عشق و علاقه سابق را به این رشته ندارند.

استقلال اصفهان بازی جدول دروازه بان ذوب آهن روحی و روانی عشق و علاقه فوتبال شرایط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر