کد خبر: 190800 A

بر اثر سکته قلبی؛

احمدپور که سابقه تاسیس و راه اندازی روزنامه های خبر ورزشی، البرز ورزشی، ۹۰ و روزنامه هوادار را دارد، به دنبال سکته قلبی صبح امروز پنجشنبه دار فانی را وداع گفت.

مربی فوتبال و پیشکسوت روزنامه نگاری ورزشی صبح امروز پنجشنبه بر اثر ایست قلبی در سن ۵۶ سالگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایلنا، ناصر احمدپور که سال ها به عنوان روزنامه نگار ورزشی فعالیت می کرد و سابقه تاسیس و راه اندازی روزنامه های خبر ورزشی، البرز ورزشی، ۹۰ و روزنامه هوادار را دارد، به دنبال سکته قلبی صبح امروز پنجشنبه دار فانی را وداع گفت. وی متولد سال ۱۳۳۷ بود. از ناصر احمدپور پنج فرزند به یادگار مانده است.

احمدپور که از مربیان فوتبال پایه تهران نیز بود، در حین رانندگی در جاده دچار ایست قلبی شده بود پس از انتقال به بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت اما به دنبال خونریزی قلبی، وضعیتش وخیم شد و در نهایت صبح امروز پنجشنبه چشم از جهان فرو بست.

مراسم تشییع پیکر مرحوم ناصر احمدپور روز شنبه از ساعت ۹ صبح در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار خواهد شد و سپس در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد.

گروه ورزشی خبرگزاری ایلنا این مصیبت را به خانواده ایشان تسلیت می گوید و برای آن مرحوم از خداوند متعال آمرزش و مغفرت را مسئلت دارد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

بهشت زهرا بیمارستان جاده جهان خاک خانواده سکته قلبی عمل جراحی فوتبال روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر