کد خبر: 189950 A

بر عملکرد باشگاه ها نظارت شود؛

رعایت قانون و نظارت بر عهده فدراسیون فوتبال به عنوان مرجع تصمیم گیر و تصمیم‌‌ساز و سازمان لیگ است. امیدوارم چنانچه سازمان لیگ شاهد تخلفی بود بر اساس چارچوب آیین نامه با متخلفان برخورد کند.

نماینده تام الاختیار در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با تاکید بر رعایت سقف هزینه باشگاه ها گفت: امیدوارم چنانچه سازمان لیگ شاهد تخلفی بود بر اساس چارچوب آیین نامه با متخلفان برخورد کند.

به گزارش ایلنا، امیر رضا خادم ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: نامه ای به سازمان لیگ ارسال کردیم تا ضمن نظارت و بررسی عملکرد باشگاه ها در خصوص سقف قرار دادهایشان، نتایج را به طور شفاف اعلام کنند.

وی ادامه داد: این موضوع بخشی از آیین نامه سازمان لیگ است و تمامی تیم ها موظف به رعایت آن هستند و ما هم امیدواریم تمامی قراردادها بر روی سایت سازمان لیگ و باشگاه ها منعکس شود.

معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: رعایت این چارچوب و نوع نظارت، بر عهده فدراسیون فوتبال به عنوان مرجع تصمیم گیر و تصمیم‌‌ساز و سازمان لیگ است. امیدوارم چنانچه سازمان لیگ شاهد تخلفی بود بر اساس چارچوب آیین نامه با متخلفان برخورد کند.

خادم همچنین در مورد موضوع خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: جلسه ای را سه هفته پیش با مدیران سازمان خصوصی سازی برگزار کردیم و مقرر شد راهکارهای اجرایی هرچه سریع تر جهت برگزاری مزایده دو باشگاه ارائه شود.

وی افزود: متاسفانه در تماس های بعدی هر چه تلاش کردیم تا دوستان ما در سازمان خصوصی سازی، حساب رسانی را به دو باشگاه معرفی کنند تا تعیین وضعیت در خصوص باشگاه های استقلال و پرسپولیس صورت بگیرد، موفق نشدیم.

نماینده تام الاختیار در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: همانگونه که وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز تاکید کردند بحثفروش دو باشگاه، کاملا به سازمان خصوصی سازی سپرده شده است و وزارت ورزش و جوانان دیگر مسئولیتی در این خصوص ندارد.

آیین نامه استقلال و پرسپولیس امور اقتصادی و دارایی خصوصی سازی سازمان خصوصی سازی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال قانون مزایده وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر