کد خبر: 189947 A

دلیلی برای کنار گذاشتن از لیگ وجود ندارد؛

از اهالی و عناصر فوتبال استدعا دارم با رفتار و گفتار خود آرامش و امید را در جسم و جان جوانان هموطن خویش در این باشگاه حفظ و مستدام دارند.

مدیر عامل باشگاه راه‌ آهن با تاکید بر اینکه روند قانونی واگذاری سهام باشگاه راه‌ آهن زمان بر خواهد بود عنوان کرد: تیم ما با مربیگری استیلی با قاطعیت در لیگ برتر شرکت می‌کند.

به گزارش ایلنا، صادق رئیسی کیا در خصوص اخبار و مسایلی که روز شنبه درباره باشگاه راه‌آهن در رسانه‌ها مطرح شد، عنوان کرد: در وهله نخست به همکاران و مربیان و بازیکنان گرانقدر تیم فوتبال بزرگسال باشگاه اصیل راه‌آهن یادآوری می‌کنم که مسائل مطروحه درباره فرآیندها و مراحل قانونی واگذاری سهام و امتیاز باشگاه راه‌آهن که طبیعتا روندی زمان بر و چند مرحله‌ای است برابر مقررات هیچ موجبی برای کنار گذاشتن راه‌آهن از لیگ برتر نخواهد بود و ما وظیفه داریم با عزم و اراده کامل و رعایت اصول بازی جوانمردانه و برای حفظ اعتبار و شان باشگاه راه‌آهن و لیگ برتر فوتبال ایران در مسابقه نخست مقابل استقلال برای کسب ۳ امتیاز به میدان برویم.

وی در همین خصوص افزود: بنابر این در شرایط فعلی ضمن آنکه مذاکرات و مراحل قانونی و قضایی مربوطه طی می‌شود تیم با سرمربیگری آقای استیلی در لیگ حضور جدی و قاطع خواهد داشت و انتظار دارم با تمرکز و توجه کامل آمادگی و اراده خود را روی این هدف متمرکز کنید.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن همچنین گفت: از اهالی و عناصر فوتبال استدعا دارم با رفتار و گفتار خود آرامش و امید را در جسم و جان جوانان هموطن خویش در این باشگاه حفظ و مستدام دارند.

استقلال بازی راه آهن رسانه سهام فوتبال لیگ برتر لیگ برتر فوتبال ایران آرامش باشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر