کد خبر: 189913 A

با ارسال نامه ای به ایران؛

در سال ۲۰۱۶ شهر ریودوژانیرو میزبان مسابقات المپیک خواهد بود و شاید شاهد رویارویی تیم‌های المپیک ایران و برزیل در بخش فوتبال این تورنمنت باشیم.

فدراسیون فوتبال برزیل با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران از علی کفاشیان تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران پس از برگزاری مسابقات جام جهانی به دلیل برگزاری خوب و حمایت‌های فدراسیون فوتبال برزیل از همه تیم‌ها و همینطور تیم ملی فوتبال ایران در خلال مسابقات، نامه تبریک خود را به رئیس و دبیر فدراسیون برزیل ارسال کردند، که پاسخ آن از سوی فدراسیون فوتبال برزیل به شرح زیر است:

پیش از هر چیز لازم می‌دانم از صمیم قلب از طرف فدراسیون فوتبال برزیل و همچنین مسئولان برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بابت کلمات محبت آمیز نامه شما تشکر کنم. بسیار خوشحال هستم که تیم ملی فوتبال ایران در مدت زمان حضورش در برزیل احساس راحتی داشته است و امیدواریم تا روزی دیگر شاهد حضورتان در برزیل باشیم. در سال ۲۰۱۶ شهر ریودوژانیرو میزبان مسابقات المپیک خواهد بود و شاید شاهد رویارویی تیم‌های المپیک ایران و برزیل در بخش فوتبال این تورنمنت باشیم.

در این فرصت می‌خواهم آرزومند موفقیت‌ها و کامیابی‌های هر چه بیشتر شما بخصوص در ادامه روند همکاری‌های مان در جهت منافع فوتبال بین الملل باشم ".

المپیک ایران برزیل تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی علی کفاشیان فوتبال فوتبال ایران قلب فدراسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر