کد خبر: 189869 A

انگیزه زیادی برای تیم ملی دارم؛

ما همیشه دوست داریم جزو تیم‌های بالای جدول باشیم و امسال چنین پتانسیل و توانی را هم داریم چون تیم خوبی بسته شده و تمرینات بسیار خوبی را هم پشت سر گذاشته‌ایم.

کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: برای شروع لیگ برتر کاملا آماده‌ایم چون تمرینات خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم.

میثم نقی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اردوی خوبی را در ترکیه داشتیم و دو بازی تدارکاتی هم انجام دادیم که یک مساوی و یک برد به دست آوردیم و حالا برای شروع لیگ کاملا آماده‌ایم. ان‌شاءالله این هفته تمرینات خوبی داشته باشیم و برای بازی اول لیگ شرایط بهتری را به دست بیاوریم.

وی افزود: اولین بازی ما با استقلال صنعتی اهواز است. الان تیم‌ها شناخت کافی از هم ندارند اما امسال شرایط تیم‌ها خیلی به هم نزدیک است و ان‌شاءالله در بازی اول خوب کار کنیم و نتیجه خوبی بگیریم. شروع لیگ همیشه برای تیم‌ها مهم است و امسال همه تیم‌ها بازی اول را برای برد به میدان می‌روند و ما هم برای برد به زمین خواهیم رفت و سعی می‌کنیم شروع خوبی داشته باشیم.

کاپیتان گسترش فولاد در مورد هدف تیمش در فصل جدید گفت: ما همیشه دوست داریم جزو تیم‌های بالای جدول باشیم و امسال چنین پتانسیل و توانی را هم داریم و چون تیم خوبی بسته شده و تمرینات بسیار خوبی را هم پشت سر گذاشته‌ایم تلاش می‌کنیم تا با کسب نتایج خوب در بالای جدول قرار بگیریم.

نقی‌زاده در پایان گفت: برای فصل جدید برنامه‌ریزی کرده‌ام و دوست دارم به تیم ملی دعوت شوم و همه تلاشم را برای رسیدن به تیم ملی می‌کنم. دوست دارم هم برای گسترش فولاد مفید باشم و هم به تیم ملی دعوت شوم. انگیزه‌ زیادی دارم و دوران بدنسازی عالی بود و در بهترین فرم بدنی هستم و تمرینات خوبی داشتم و انگیزه زیادی دارم تا به تیم ملی دعوت شوم.

استقلال بازی ترکیه تیم ملی جدول زمین فوتبال فولاد لیگ برتر اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر