کد خبر: 179655 A

شاید رئیس جمهور هم بیاید؛

فدراسیون قصد دارد مراسم باشکوهی را برای استقبال از مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در بازگشت از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بگیرد.

فدراسیون فوتبال قصد برگزاری مراسم استقبال از اعضای تیم ملی فوتبال ایران در بازگشت از جام جهانی ۲۰۱۴ را دارد.

به گزارش ایلنا، عباس ترابیان گفت: فدراسیون قصد دارد مراسم باشکوهی را برای استقبال از مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در بازگشت از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بگیرد.

با توجه به اینکه زمان ورود تیم ملی با کسب هر نتیجه‌ای در جام جهانی بامداد شنبه به بعد است که در ایام ماه مبارک رمضان خواهد بود، نمی‌توان در بدو ورود برنامه‌ای را برگزار کرد اما بنا داریم مراسمی پس از افطار روزی که تیم ملی وارد ایران می‌شود در استادیوم آزادی یا مکان بزرگ دیگری برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه پیشنهاد داده است تا نام این مراسم سرتان را بالا بگیرید ملی‌پوشان باشد، گفت: در جلسه‌ای که صبح امروز(دوشنبه) در دفتر سیدهادی آیت‌اللهی نایب‌ رییس اول فدراسیون داشتیم این نام را برای مراسم پیشنهاد کردم و پس از صحبت‌ درباره جزییات برنامه قرار شد تا ایشان نیز هماهنگی‌های لازم در این باره را با وزارت ورزش و جوانان انجام دهد. قرار است در این برنامه مردم با ملی‌پوشان دیدار داشته و از زحمات‌ آنها قدردانی شود.

با برگزاری این برنامه، پیش‌بینی می‌شود دکتر روحانی رییس‌جمهور که نتوانست در مراسم بدرقه تیم ملی به برزیل حاضر شود، شاید در چنین مراسمی با حضور ملی‌پوشان شرکت کند.

ایران برزیل تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی رئیس جمهور رییس جمهور فوتبال وزارت ورزش و جوانان مراسم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر