کد خبر: 175309 A

پزشک پرسپولیس:

کادر پزشکی، تدابیر ویژه را برای درمان این دو بازیکن در نظر دارد و امیدوارم هر چه سریعتر به تمرینات گروهی بازگردند.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تدابیر ویژه‌ای را برای درمان هر چه سریعتر حمیدرضا علی عسگری و پیام صادقیان در نظر داریم.

به گزارش ایلنا، حقیقت گفت: بازیکنان تیم، شرایط خوبی دارند و به جز دو مورد مشکلی نداریم. حمیدرضا علی عسگری در اواخر تمرین روز گذشته دچار پیچ خوردگی از ناحیه مچ پا شد و در حال حاضر تحت درمان است تا هر چه سریعتر به تمرینات گروهی بازگردد.

وی در خصوص وضعیت پیام صادقیان نیز تصریح کرد: پیام از بدو ورود به تمرینات تیم، با مشکل التهاب عضلات پائین شکم روبرو بود که پس از معاینات لازم تحت درمان است. کادر پزشکی، تدابیر ویژه را برای درمان این دو بازیکن در نظر دارد و امیدوارم هر چه سریعتر به تمرینات گروهی بازگردند.

حقیقت در خصوص حضور علی عسگری و صادقیان در اردوی اردبیل نیز گفت: مصدومان تیم همشه در کنار تیم بوده و خواهند بود و در هر شرایطی کنار هم هستیم. آنها قطعا در اردوی اردبیل حضور خواهند یافت و تلاش می‌کنیم از آغاز این اردو به تیم اضافه شوند.

پزشک پرسپولیس همچنین در مورد شرایط و امکانات و تجهیزات پزشکی محل اردوی سرخپوشان در اردبیل خاطرنشان کرد: فصل پیش نیز در این شهر اردو داشتیم که شرایط خیلی خوبی را برای ما فراهم آوردند و کلیه امکانات لازم را در اختیار داشتیم. امیدوارم امسال نیز چنین شرایطی داشته باشیم. این اردو از هر نظر برای تیم مفید و مطلوب خواهد بود.

پرسپولیس پزشک تجهیزات پزشکی درمان فوتبال پرسپولیس عسگری سریعتر صادقیان اردبیل تدابیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر