کد خبر: 175141 A

باشگاه فقط به آکادمی بسنده نکند؛

تصمیم گرفته‌ایم در آکادمی پرسپولیس بازیکنانی بسازیم که باشگاه در آینده از آنها استفاده کند که البته این یکی از کارهای ما خواهد بود و کارهای زیادی هست تا پرسپولیس را از تیم به یک باشگاه مقتدر تبدیل کنیم

رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: می خواهیم در آکادمی پرسپولیس کاری بکنیم که بر یادگار باری این مجموه بماند

حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در کمیته فنی تصمیم گرفتیم در پرسپولیس ریشه‌ای کار کنیم و بحثآکادمی پرسپولیس مطرح شد و دوستان مسئولیت این کار را به من سپردند و قرار بر این شد که همراه باشگاه و کمیته فنی یک کاری بکنیم که ماندگار شود. البته نتیجه کار ما آنی و خیلی سریع مشخص نخواهد شد و زمان می‌برد.

وی افزود: تصمیم گرفته‌ایم در آکادمی پرسپولیس بازیکنانی بسازیم که باشگاه در آینده از آنها استفاده کند که البته این یکی از کارهای ما خواهد بود و کارهای زیادی هست تا پرسپولیس را از تیم به یک باشگاه مقتدر تبدیل کنیم.

رئیس آکادمی پرسپولیس با اشاره به اینکه آکادمی در سال‌های گذشته در باشگاه‌های ما بیشتر در حد حرف بوده، اظهار داشت: من حدود ۳ سال قبل که در پرسپولیس مربی بودم، حبیب کاشانی از من خواست آکادمی باشگاه را هم فعال کنم، اما برای فعال بودن آکادمی یکسری فاکتورها نیاز است. اول اینکه سیاست‌های پایدار باشگاه نسبت به آکادمی است و یکی بودجه و یکی هم ساختارهایی که برای آکادمی بتوان ایجاد کرد و کارهای زیربنایی انجام داد. اگر باشگاه این امکانات را مهیا کند و به درستی از آن استفاده کنیم، امید است که در آینده پرسپولیس از محصولات خودش در زمین استفاده کند.

عبدی در پایان گفت: دوستانی که به عنوان مربی و حتی سرپرست از مدیریت قبلی حکم دارند کار را با همین دوستان شروع می‌کنیم، اما در مسیر ممکن است این دوستان با سیاست‌های ما نتوانند کار کنند یا شدت کار بالا برود و نتوانند با این سیاست‌ها کار کند و آن موقع تصمیم خواهیم گرفت. امیدواریم همه با این تغییر شدت هماهنگ شوند. نظر من این است که باشگاه فقط به آکادمی بسنده نکند و پایه‌ای‌تر عمل کند که نیاز به امکانات دارد. برنامه‌ریزی این کار را ما انجام می‌دهیم و باشگاه باید امکانات را بدهد و اگر هم امکانات ندهد، برنامه ما کند می‌شود اما متوقف نمی‌شود.

باشگاه پرسپولیس بودجه پرسپولیس حبیب کاشانی زمین آکادمی باشگاه سیاست عبدی کارهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر