کد خبر: 175043 A

خوشحالم به خانه خودم برگشتم؛

هدف خودم این است که مردم تبریز و هواداران تراکتورسازی از من راضی باشند و انتظارات آنها را برآورده کنم و با حمایت هواداران خوب تبریزی دوباره به تیم ملی برگردم.

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: خیلی خوشحالم که به خانه خودم برگشتم.

محسن فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در فصل جدید در خدمت تیم تراکتورسازی تبریز هستم و خیلی خوشحالم به خانه خودم برگشتم. تراکتورسازی جزو تیم‌های خوب آسیا است و امیدوارم بتوانم در فصل جدید به این تیم کمک کنم.

وی افزود: رسول خطیبی یک دینی به گردن من دارد و باید این دین را ادا کنم. رسول خطیبی جزو بهترین مربیان کشورمان است و از مربیان خوب در ایران در آینده خواهد بود و صد در صد در حضور من در تراکتور سازی نقش داشت. من ۴ سال است در تبریز هستم و هیچ جایی نمی‌توانستم زندگی کنم که مردم اینقدر من را دوست داشته باشند و به من لطف کنند. تراکتور سازی را به این دلیل انتخاب کردم که مردم خونگرم و با تعصبی دارد.

وی در مورد اهداف خودش و باشگاه در فصل جدید گفت: باشگاه تراکتورسازی اهداف بزرگی دارد و می‌خواهد برای قهرمانی بجنگد. هدف خودم این است که مردم تبریز و هواداران تراکتورسازی از من راضی باشند و انتظارات آنها را برآورده کنم و با حمایت هواداران خوب تبریزی دوباره به تیم ملی برگردم.

دروازه‌بان فصل گذشته گسترش‌فولاد تبریز همچنین در مورد حضور تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا نیز خاطرنشان کرد: الان زود است در مورد حضور تراکتورسازی در آسیا در فصل جدید صحبت کنیم. اول باید لیگ و جام حذفی را دنبال کنیم تا به مسابقات آسیایی برسیم، اما امسال صد در صد یکی از مدعیان لیگ هستیم و تمام تلاش ما برای قهرمانی خواهد بود.

فروزان در پایان در مورد عدم حضورش در پرسپولیس با توجه به مذاکراتی که با این باشگاه داشت، گفت: فقط می‌توانم بگویم که شرمنده علی دایی شدم و نمی‌خواهم مسائل را باز کنم.

ایران پرسپولیس تراکتورسازی تبریز تیم ملی جام حذفی دین علی دایی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر