کد خبر: 165347 A

در نشست با مدیرعامل سرخپوشان؛

ما براساس اصول حرفه‌ای اقدام کرده و تا زمان توافق و عقد قرارداد نهایی، نام هیچ کدام از بازیکنان مورد نظر سرمربی تیم را اعلام نخواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن ارائه تقویم کاری و برنامه تمرینات و اردوی آماده‌سازی، لیست بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده را به مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، در نشست رئیس هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با علی دایی، سرمربی سرخپوشان پس از کسب اطلاع دقیق از تاریخ تولد بازیکنان زیر ۲۳ سال و امید، لیست نهایی بازیکنان مد نظرش برای فصل آینده را به انضمام زمان شروع تمرینات، اردوهای آمادگی‌سازی و تقویم کاری را به مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ارائه کرد.

علیرضا رحیمی ضمن اعلام این خبر به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: ما براساس اصول حرفه‌ای اقدام کرده و تا زمان توافق و عقد قرارداد نهایی، نام هیچ کدام از بازیکنان مورد نظر سرمربی تیم را اعلام نخواهیم کرد. مذاکرات ما برای تعیین و تکلیف وضعیت قراردادی و مالی بازیکنان فصل گذشته و همچنین توافق با بازیکنان جدیدی که مد نظر دایی هستند آغاز خواهد شد و باید بگویم ما به هیچ عنوان تا زمان اعلام توافق نهایی، نام بازیکنان مد نظر کادر فنی را اعلام نخواهیم کرد.

وی افزود: امیدوارم برای جلوگیری از شایعات و برخی بازار گرمی‌ها از گمانه‌زنی در این باره خودداری شود. دایی همچنین برنامه دقیق تمرینات و اردوهای آماده‌سازی را به ما اعلام داشته‌اند.

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تقویم تولد علی دایی فصل آینده فوتبال پرسپولیس مد مدیر عامل باشگاه بازیکنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر