کد خبر: 165029 A

با نظر هیات مدیره تصمیم می‌گیرم؛

۲۰ تا ۳۰ درصد انرژی بازیکنان پرسپولیس فصل گذشته صرف حاشیه ها و تنش هایی شد که اطراف باشگاه وجود داشت، در حالیکه بازیکن و مربی فقط باید به مسابقه و بازی فکر کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: علی دایی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برنامه های خود را برای کسب سه جام در فصل آینده ارایه کرده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا رحیمی ضمن بیان این مطلب افزود: دایی با این باشگاه قرارداد سه ساله دارد و برنامه های خود را نیز ارایه کرده است.

وی با بیان اینکه بطور مرتب با سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره برنامه هایش برای آماده سازی تیم، جذب بازیکن و کادر فنی در تماس است، اضافه کرد: من هیچ برنامه ای را در باشگاه بدون نظر هیات مدیره انجام نمی دهم.

به گفته وی، هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه در تلاش هستند تا فضایی را برای بازیکنان و حتی تماشاگران فراهم کنند که با خیال راحت و آرامش در ورزشگاه حضور پیدا کنند.

وی افزود: ۲۰ تا ۳۰ درصد انرژی بازیکنان پرسپولیس فصل گذشته صرف حاشیه ها و تنش هایی شد که اطراف باشگاه وجود داشت، در حالیکه بازیکن و مربی فقط باید به مسابقه و بازی فکر کنند.

رحیمی که با رادیو ورزش گفتگو می کرد درباره توجه به زیرساخت ها در باشگاه پرسپولیس و فعال شدن آکادمی فوتبال این باشگاه هم گفت: وقتی در لیگ شما می توانید تیم تان را با ۷ بازیکن ایرانی و ۴ بازیکن خارجی به میدان بفرستید و هیچ اشاره ای به حضور بازیکنان جوان و نوجوان در ترکیب تیم ها نشده است، مسلما بازیکن سازی و جذب بازیکنان جوان و نوجوان هم مورد توجه قرار نمی گیرد.

وی گفت: باید در آیین نامه های سازمان لیگ و بازیکنان تیم ها تغییراتی ایجاد شود و تیم ها مجبور شوند که از بازیکنان جوان در ترکیب خود در مسابقات استفاده کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه اعضای هیات مدیره این باشگاه کاری و عملیاتی هستند، گفت: در همه جای دنیا هیات مدیره باشگاهها اقتصادی هستند تا بتوانند منابع مالی برای باشگاه فراهم کنند و این وضعیت اکنون در پرسپولیس هم شکل گرفته است و این اعضا از فوتبالی ها و افراد اقتصادی تشکیل شده است که دولتی نیستند و از نظر مالی هم وضعیت خوبی دارند.

آیین نامه انرژی بازی پرسپولیس سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علی دایی فصل آینده فوتبال مدیر عامل باشگاه منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر