کد خبر: 164896 A

وزارتخانه فقط در بحثهیات مدیره نظر دارد؛

وزارتخانه فقط در بحثهیات مدیره نظر دارد و انتخاب مدیر عامل بر عهده هیات مدیره جدید استقلال خواهد بود.

نماینده وزیر در امر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: کار مذاکره با چند حامی مالی با ارقام مناسب برای استقلال در جریان است و این موضوع این هفته قطعی خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیررضا خادم در مورد آخرین وضع حامیان مالی استقلال گفت: مانند باشگاه پرسپولیس با دقت و حساسیت لازم در حال مذاکره با افراد و شرکت‌هایی که پیشنهادات مالی خود را برای استقلال مطرح کرده‌اند هستیم و تاکنون با برخی از آنها به نتایج خوبی رسیده‌ایم که این هفته کار را تمام خواهیم کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد هیات مدیره استقلال و ترکیب اعضای آن متذکر شد: همزمان با موضوع انتخاب حامی مالی برای باشگاه، بحثهیات مدیره هم در حال بررسی است و به زودی بعد از تایید کمیته‌ای با حضور مسئولان وزارتخانه، اسامی هیات مدیره جدید باشگاه استقلال اعلام خواهد شد.

خادم در پاسخ به این سوال که این روزها اسامی مختلفی برای ترکیب هیات مدیره آینده استقلال نظیر امیدوار رضایی، واعظ آشتیانی، قریب، ساکت و فتح‌الله‌زاده از سوی رسانه‌ها مطرح می‌شود، گفت: همه این افراد و گزینه‌های دیگری نیز مطرح هستند و ان‌شاالله این هفته بعد از تایید نهایی به مردم و رسانه‌ها معرفی خواهند شد ولی همین جا تاکید می‌کنم وزارتخانه فقط در بحثهیات مدیره نظر دارد و انتخاب مدیر عامل بر عهده هیات مدیره جدید استقلال خواهد بود.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد ماندن یا رفتن امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال گفت: هم در مورد دایی و هم قلعه‌نویی باید حرمت‌ها نگه داشته شود چراکه این مربیان بزرگ زحمات زیادی برای دو تیم پرسپولیس و استقلال کشیده‌اند و من شخصا مایلم هر دو کارشان را ادامه دهند.

وی در مورد ادامه فعالیت قلعه‌نویی تاکید کرد: در این مورد وزارتخانه ورود نمی‌کند و تصمیم بر عهده هیات مدیره و مدیر عامل آینده استقلال خواهد بود.

خادم درباره قرارداد مالی سال آینده انصاری با باشگاه استقلال که شنیده شده بخشی از آن را علی فتح‌الله‌زاده هزینه کرده، گفت: در این مورد انصاری با مدیر عامل استقلال قرارداد بسته که با توجه به هزینه‌شدن مبالغی جلوتر از موعد قرارداد، ما این موضوع را با انصاری در میان گذاشتیم و وی اعلام کرد من همواره از استقلال حمایت کرده‌ام و علاقه‌مند این تیم هستم ولی ترجیح می‌دهم در ادامه با توجه به پیشنهادات حامیان مالی دیگر، در کنار این تیم نباشم و قرارداد من مشکلی را برای استقلال و حامی مالی آینده این تیم ایجاد نخواهد کرد.

استقلال استقلال و پرسپولیس امیر قلعه نویی باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس پرسپولیس قلعه نویی معاون وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر