کد خبر: 164563 A

در مراسم گرامیداشت روز معلم؛

خوشحالم که این دانشگاه توانسته در این مدت کوتاه به توفیقات خوبی دست یافته و به یک مرکز بزرگ علمی و ورزشی تبدیل شود.

مدیر عامل پرسپولیس با تقدیر از دست اندرکاران راه اندازی دانشگاه پرسپولیس تاکید کرد: حضور پیشکسوتان این باشگاه در هیات امنا می‌تواند زمینه ساز رشد و توسعه هر چه بیشتر دانشگاه پرسپولیس از نظر علمی و کیفی باشند.

به گزارش ایلنا، علیرضا رحیمی پس از حضور در مراسم بزرگداشت روز معلم که از سوی دانشگاه علمی و کاربردی پرسپولیس در فرهنگسرای ابن سینا برگزار شد در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به دعوت مسئولان دانشگاه پرسپولیس برای حضور در مراسم بزرگداشت روز معلم وظیفه خود دانستم در این مراسم شرکت کنم.

مدیر عامل پرسپولیس افزود: خوشحالم که این دانشگاه توانسته در این مدت کوتاه به توفیقات خوبی دست یافته و به یک مرکز بزرگ علمی و ورزشی تبدیل شود. از موسسین، هیات امنا، مدیران و تمامی اساتید و زحمتکشان این دانشگاه تقدیر و تشکر کرده و امیدوارم دانشجویان جوان این دانشگاه علمی و ورزشی ضمن توفیق روزافزون بتوانند به مدارج بالای علمی دست یافته و به ورزش کشور خدمت کنند.

وی تصریح کرد: مراسم خوبی بود و از دیدار با پیشکسوتان و بزرگان تاریخ پرسپولیس آقایان؛ جعفر کاشانی و حسین کلانی خوشحال شده و باید بگویم حضور پیشکسوتان و بزرگان تاریخ پرسپولیس در هیات امنای دانشگاه پرسپولیس اتفاق خوبی است و باید آن را به فال نیک گرفت. این پیشکسوتان با برخورداری از تحصیلات عالیه و تجربیات گرانقدر در فوتبال و ورزش کشور می‌توانند زمینه ساز رشد و توسعه هر چه بیشتر دانشگاه پرسپولیس از نظر علمی و کیفی باشند. موجب مسرت است که این عزیزان در این حوزه فعال هستند و به هواداران و جوانان این مرز و بوم خدمت می‌کنند.

رحیمی در پایان خاطر نشان کرد: باید قدر این بزرگان که از جمله بانیان و بزرگان پرسپولیس هستند را دانست و موجب افتخار است که آنها توانسته‌اند در شکل‌گیری و توسعه دانشگاه نیز تاثیرگذار بوده و خدمات شایانی را در حوزه فرهنگ، علم و ورزش ارائه کنند. همچنین جا دارد از تلاش‌های بی‌وقفه و موثر سودی رئیس دانشگاه علمی و کاربردی پرسپولیس نیز تشکر و قدردانی کرده و برای مجموعه مدیریتی، اجرایی، اساتید و دانشجویان این دانشگاه آرزوی توفیق و سربلندی دارم و امیدوارم که بتوانم خدمات خوبی را به هواداران و آنهایی که به دنبال تحصیل و رشد علمی هستند ارائه نمایم.

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس پیشکسوتان رئیس دانشگاه رشد رشد و توسعه فوتبال معلم دانشگاه جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر