کد خبر: 164487 A

در نامه ای به مسئولان باشگاه؛

من یک مربی حرفه ای فوتبال هستم و در آمدم از این طریق بدست می‌آید. لذا من با عقلانیت کار می‌کنم نه از روی احساسات ".

تونی اولیویرا سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید پس از آنکه این باشگاه به چند شرط اش عمل کند، برای تمدید قرارداد با این تیم تبریزی تصمیم می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، باشگاه تراکتورسازی بعد از اتمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و سفر تونی اولیویرا به پرتغال، برای تمدید قرارداد این مربی پیگیری‌های زیادی را انجام داد. این مربی پرتغالی در نهایت بعد از چند روز به درخواست مسئولان باشگاه تراکتورسازی پاسخ داده است.

اولیویرا در این رابطه اعلام کرد: " من به سلامت به پرتغال رسیده و مشغول رسیدگی به وضعیت بیماری همسرم هستم. اینک با توجه به تماس‌های شما و نامه آخری که ارسال کردید، باید بگویم همانطور که مطلع هستید ارتباط محکمی بین من و باشگاه وجود دارد. در طول اقامت من در تبریز احترام و حمایتی که دریافت کردم بی نظیر بود که مهم‌ترین دلیل امضای قرارداد بین من و باشگاه بود. با امضای این قرارداد به تمام اهداف دست یافته شد. نباید فراموش کنیم که من یک مربی حرفه ای فوتبال هستم و در آمدم از این طریق بدست می‌آید. لذا من با عقلانیت کار می‌کنم نه از روی احساسات ".

طبق اعلام باشگاه تراکتورسازی اولیویرا شرایط اش برای تمدید قرارداد را اینگونه عنوان کرده است: " باشگاه باید بقیه قروض قرارداد اول من(مربوط به فصل گذشته) را که به فیفا داده ام، با تمام هزینه‌های مرتبط با اقامه دعوی در فیفا را پرداخت کند. از قرارداد دوم خودم نیز حقوق آخرین ماه و مقداری از پاداش قهرمانی را طلب دارم. پس از آن اینجانب در مورد قرارداد جدید برای فصل آینده تصمیم خواهم گرفت ".

پرتغال تراکتورسازی تبریز حقوق سرمربی تیم فوتبال سلامت فصل آینده فوتبال فیفا لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر