کد خبر: 157700 A

هنوز به قهرمانی امیدواریم؛

قابل پیش‌بینی نیست چه تیمی قهرمان می‌شود اما شانس ما کمتر شده و طبیعی است ما الان بیشتر به کسب سهمیه آسیا فکر می‌کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل‌های بدی که مقابل راه‌آهن خوردیم از ذهن مان پاک نمی‌شود.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: نتیجه‌ای که مقابل راه‌آهن گرفتیم از اتفاقات فوتبال است و حق ما نبود که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد و باید حداقل با ۲ گل اختلاف راه‌آهن را می‌بردیم. ما گل‌های بدی خوردیم و هر چند بچه‌ها زحمت خود را کشیدند و با این شرایطی که داشتیم و مشکلات زیادی که در تیم وجود داشت؛ مدعی بودیم اما گل‌های بدی خوردیم که از ذهنمان پا ک نمی‌شود. ما بد زمانی گل خوردیم و در دقایق پایانی بود و دیگر فرصتی برای جبران نبود.

وی افزود: شاید الان عده‌ای بگویند پرسپولیس حتی شانس کسب سهمیه آسیا را هم ندارد، اما این شرایط برای همه تیم‌هاست و اتفاقات فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است. ما هنوز امیدوارمیم هر چند ۳ تیم دیگر هم تلاش می‌کنند اما هنوز امیدواریم. قابل پیش‌بینی نیست چه تیمی قهرمان می‌شود اما شانس ما کمتر شده و طبیعی است ما الان بیشتر به کسب سهمیه آسیا فکر می‌کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: این‌که بخواهیم الان دنبال مقصر بگردیم که برای تساوی مقابل راه‌آهن یک نفر را مقصر بدانیم، قشنگ نیست چون گل هایی که خوردیم روی ۲ اتفاق بود و فنی نبود و توپ‌هایی بود که در یک درصد هم شانس گل نداشته، به هر حال فوتبال همین است و اگر توپ‌های ما گل می‌شد این حرف‌ها اصلاً به وجود نمی‌آمد.

پنجعلی در پایان در مورد اتفاقات اخیر و مشکلات پرسپولیس با وزارت ورزش گفت: طبیعی است این مشکلات روی تیم تاثیر دارد و نمی‌تواند بی‌تاثیر باشد. بچه‌های ما در این مدت احساس مسئولیت کردند و تمام ایام عید را تمرین کردند بدون اینکه حتی ریالی گرفته باشند و فقط به احترام مردم آمدند. این مسائل هیچ جای دنیا نیست و نمی‌شود بگویند بازیکن نصف پولش را نگیرد. کفاشیان به من و پروین گفت که بازیکنان مکتوب بنویسند که نصف پول‌شان را نمی‌خواهند و طلب فصل قبل‌شان را هم ببخشند و البته کفاشیان از قول وزارت ورزش گفت؛ در صورتی که وزرات ورزشی‌ها این حرف‌ها را تکذیب کردند. کفاشیان پس از این اتفاقات ما را متهم به دروغگویی کرد و گفت که من و پروین دروغ می‌گوییم. دلیلی ندارد ما دروغ بگوییم. ما فقط حرف‌های کفاشیان را به بچه‌ها انتقال دادیم تا تکلیف تیم روشن شود.

ایام عید پرسپولیس پول دروغگویی ذهن راه آهن فوتبال فوتبال پرسپولیس مشکلات وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر