کد خبر: 157670 A

در باد ۵ گل بازی قبل نمی‌خوابیم!

اگر در برهه‌ای دچار نوسان شدیم هم به این علت بود که امسال سال سختی شده بود. تعداد تیم‌های لیگ یکی و لیگ برتری کم شده بود و بازیکنان بهتری در لیگ یک آمده بودند.

مربی تیم فوتبال پدیده شاندیز می گوید: با توجه به اینکه عمر زیادی از تاسیس تیم فوتبال پدیده شاندیز نمی گذرد صعود این تیم در سال اول تاسیس رکوردی جدید برای فوتبال ایران است.

علی نظرزاده در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت: بازی بسیار حساسی برابر گل‌گهر سیرجان پیش رو داریم که سرنوشت تیم ما را مشخص می‌کند. می‌خواهیم بهترین بازی و نمایش را به اجرا بگذاریم که با پیروزی همراه باشد و دل مردم مشهد شاد شود.

مربی پدیده با بیان اینکه آنالیز خوبی از گل‌گهر انجام شده افزود: همه تیم‌ها در دور برگشت به شناخت کامل از هم رسیده‌اند. آنها تیم بسیار خوبی هستند و ما هم باید بهترین بازی‌مان را انجام دهیم تا ۳ امتیاز را بگیریم.

نظرزاده درخصوص حواشی که این فصل با شایعاتی چون حضور قلعه‌نوعی برای پدیده پیش آمده، گفت: من فکر نمی‌کنم این شایعات در روند تیمی ما اخلالی ایجاد کرده باشد. ما سعی کردیم هر چه شایعه بوده را دور کنیم و تیم‌ به این مسائل وارد نشود. اگر در برهه‌ای دچار نوسان شدیم هم به این علت بود که امسال سال سختی شده بود. تعداد تیم‌های لیگ یکی و لیگ برتری کم شده بود و بازیکنان بهتری در لیگ یک آمده بودند.

وی با اشاره به ۵ گل تیمش در بازی گذشته پدیده تاکید کرد: در باد آن ۵ گل نمی‌خوابیم، به هر حال هر بازی با بازی دیگر فرق دارد و انگیزه تیمی که اوت شده با تیمی که در میانه‌های بالایی است فرق دارد، اما آن ۵ گل در روحیه تیمی ما تاثیر مثبتی داشته ولی ما این بازی و آن بازی را اصلا مقایسه نمی کنیم.

مربی پدیده در پایان یادآور شد: اگر ان‌شاالله بازی را ببریم نمی‌دانم چندمین تیم است که همراه با میثاقیان کمترین سهم را در بالا آمدنش داشته‌ام، اما همه زحمتی کشیدند. امیدوارم به قهرمانی ما منجر شود و مشهد را صاحب سهمیه کنیم. برای ماندنم در سال آینده باید ببنیم که مسئولین چه تصمیمی می‌گیرند ولیکن پدیده را دوست دارم و باید دید مسئولین چه تصمیمی می‌گیرند. ما سال خوبی داشته‌ایم.

بازی تیم های لیگ فوتبال فوتبال ایران مشهد لیگ صعود پدیده رکوردی نظرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر