کد خبر: 157627 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد؛

در پی اظهارات شائبه برانگیز دروازه‌بان گسترش‌فولاد تبریز مبنی بر بی تفاوتی برخی از بازیکنان این تیم در دیدار با نفت دبیر سازمان لیگ از پیگیری این ادعا و رسیدگی به تبانی احتمالی خبر داد.

در پی اظهارات شائبه برانگیز دروازه‌بان گسترش‌فولاد تبریز مبنی بر بی تفاوتی برخی از بازیکنان این تیم در دیدار با نفت دبیر سازمان لیگ از پیگیری این ادعا و رسیدگی به تبانی احتمالی خبر داد.

علی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا پیرامون ادعای دروازه‌بان تیم گسترش فولاد تبریز مبنی بر طبیعی نبودن عملکرد برخی از بازیکنان این تیم و بی تفاوتی بازیکنان در پذیرفتن ۴ گل از تیم نفت اظهار داشت: در صورتی که مسئولان باشگاه گسترش فولاد مستنداتی در این زمینه در اختیار دارند به سازمان لیگ ارائه کنند تا از طریق کمیته نظارت و بازرسی این موضوع را که می‌تواند در قهرمانی لیگ سیزدهم تاثیرگذار باشد را بطور جدی پیگیری کنیم.

کاظمی تصریح کرد: خوشحال می‌شویم اگر مسئولان گسترش فولاد شکایت خود را به صورت مکتوب به سازمان لیگ ارائه کنند تا به هرگونه شبهه‌ای در این زمینه رسیدگی شود.

وی خاطز نشان کرد: البته مستندات و اطلاعات کافی باید در این زمینه در اختیار سازمان لیگ قرار گیرد در غیر این صورت صرف طرح یک ادعای بر اساس حدس و گمان نمی‌تواند مبنای کار قرار گیرد.

دبیر سازمان لیگ همچنین در خصوص پیش بینی برنامه‌های این سازمان برای هفته پایانی لیگ برتر تصریح کرد: تمهیدات لازم در خصوص داوری، اجرا، نظارت، رعایت بازی جوانمردانه، دوپینگ انجام شده و در جلسات توجیهی مسائل لازم را به همکاران توصیه کرده ایم تا هفته پایانی لیگ برتر نیز در کمال سلامت و شرایط طبیعی برگزار شود.

وی از پیش بینی ۴ جام قهرمانی برای اهدا به تیم قهرمان خبر داد و اظهار داشت: این جام در شهرهای اصفهان، تبریز، تهران و اهواز مستقر خواهند شد و در روز جمعه طی مراسمی به تیم قهرمان اهدا می‌شود.

کاظمی درخصوص فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر نیز گفت: این مسابقات کماکان با ۱۶ تیم برگزار می‌شود و تاکنون تصمیمی از سوی هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مبنی بر کاهش یا افزایش تیم‌های فصل آینده اتخاذ نشده است.

دبیر سازمان لیگ در مورد زمان آغاز لیگ چهاردهم نیز یادآور شد: این مسابقات طی روزهای ۹ و ۱۰ مرداد آغاز خواهد شد و قرعه‌کشی این رقابت‌ها روز ۴ تیر ماه در محل سازمان لیگ قرعه کشی می‌شود.

اصفهان بازی دروازه بان دوپینگ رقابت های لیگ برتر سازمان لیگ سلامت فولاد لیگ برتر نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر