کد خبر: 156246 A

هنوز هیچ چیز تمام نشده؛

از شرایط خوب تیم‌های مشهدی در مسابقات و شادی مردم بسیار خوشحالم و امیدوارم هر دو نماینده استان به لیگ برتر راه پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد اظهار کرد: هر دو نماینده استان شانس برابری برای صعود به لیگ برتر دارند.

به گزارش ایلنا، اکبر میثاقیان که تیمش در هفته بیست و پنجم لیگ دسته یک با نتیجه ۵ بر صفر مقابل گهر دورود به برتری دست یافت، گفت: هیچ یک از بازی‌ها آسان نیستند ولی به لطف خدا با انجام یک بازی خوب و کسب ۳ امتیاز در صدر جدول قرار گرفتیم.

وی افزود: با توجه به رقابت تنگاتنگی که با تیم سیاه‌جامگان برای صعود به لیگ برتر داریم فشار روانی زیادی بر روی بازیکنان و کادر فنی وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه هنوز هیچ چیز تمام نشده، ادامه داد: هر دو تیم استان شانس برابری برای صعود به لیگ برتر دارند و قطعاً هر تیمی که تلاش بیشتری داشته باشد به این مهم دست خواهد یافت.

وی به دیدار پایانی تیمش مقابل گل گهر سیرجان در این شهر اشاره و عنوان کرد: حریف پایانی ما تیم جوان و سرسختی است اما ما نیز نشان داده‌ایم در خارج خانه خوب نتیجه می‌گیریم.

میثاقیان عنوان کرد: از شرایط خوب تیم‌های مشهدی در مسابقات و شادی مردم بسیار خوشحالم و امیدوارم هر دو نماینده استان به لیگ برتر راه پیدا کنند.

بازی جدول رقابت شادی فوتبال لیگ برتر مشهد صعود جوان میثاقیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر