کد خبر: 152093 A

هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا؛

کاروان ۳۰ نفره تیم استقلال ساعت ۱۵ عصرامروز از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) عازم شهر دوحه قطر خواهد شد تا روز سه شنبه دومین دیدار خود را مقابل تیم الریان برگزار کند.

تیم فوتبال استقلال برای دیدار با الریان قطر در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز یکشنبه راهی کشور قطر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کاروان ۳۰ نفره تیم استقلال ساعت ۱۵ عصرامروز از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) عازم شهر دوحه قطر خواهد شد تا روز سه شنبه دومین دیدار خود را مقابل تیم الریان برگزار کند.

به گفته مجید صالح مربی تیم استقلال، این تیم در سفر به قطر احمد جمشیدیان را که به تازگی دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته همراه خواهد داشت و در صورت صلاحدید کادر فنی در دیدار برابر الریان به میدان خواهد رفت.

صالح همچنین در مورد وضعیت خسرو حیدری یادآور شد: وی شرایط مناسبی دارد و با بازگشت او جناح راست استقلال قوت می گیرد و امیدواریم باز هم روی ارسال های خسرو بتوانیم موقعیت سازی کنیم.

وی تصریح کرد: تنها بازیکن مصدوم تیم ما آندو تیموریان است که در سفر به قطر ما را همراهی نخواهد کرد و در تهران به درمان مصدومیت دستش خواهد پرداخت. البته آندو تا دو هفته دیگر می تواند در تمرینات گروهی ما شرکت کند.

دیدار رفت تیم های الریان قطر و استقلال ایران از گروه اول لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹ روز سه شنبه ۲۰ اسفند ماه برگزار خواهد شد. تیم استقلال نخستین دیدار خود را مقابل الشباب عربستان با یک گل واگذار کرد.

استقلال ایران درمان عربستان فرودگاه امام فوتبال قطر لیگ قهرمانان آسیا عازم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر