کد خبر: 152059 A

تیم ملی فوتبال در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، با پیراهنی که نماد یوزپلنگ ایرانی دارد، به مصاف حریفانش یعنی نیجریه، آرژانتین و بوسنی می‌رود.

مراسم رونمایی نمادین از پیراهن تیم ملی در سریال پایتخت ۳، صبح امروز در هتل آکادمی ملی فوتبال ایران آغاز شد.

به گزارش ایلنا، این مراسم با حضور جمعی از پیشکسوتان، مسئولان فدراسیون، بازیکنان تیم ملی جوانان بانوان به همراه کادرفنی، نماینده شرکت فناپ، نماینده بانک پاسارگاد، دپارتمان فوتبال ساحلی در سالن کنفرانس هتل آکادمی ملی فوتبال ایران برگزار شد.

در ابتدا جواد خیابانی، مجری این مراسم ضمن خوشامدگویی به حاضرین اعلام کرد تیم ملی فوتبال در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، با پیراهنی که نماد یوزپلنگ ایرانی دارد، به مصاف حریفانش یعنی نیجریه، آرژانتین و بوسنی می‌رود.

وی همچنین پیام ویژه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست را قرائت کرد که در آن آمده بود: ملت ایران، ملتی با تفکر صلح و رافت است و پناهگاه اقوام و ادیان گوناگون الهی است. یوزپلنگ آسیایی، در حالی نماد پیراهن تیم ملی ایران شد که همواره حق حیات برای مردم سراسر جهان را مغتنم شمرده است. به مسئولین فدراسیون فوتبال و تیم ملی ایران تبریک می‌گویم که قرار است در رقابت‌های جام جهانی از یوزپلنگ آسیایی، استفاده کرده و از اعضای فدراسیون فوتبال، دبیرکل فیفا، وزارت ورزش و جوانان، سازمان میراثفرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و همکارانم سپاسگزارم.

در ادامه مراسم علی کفاشیان، در جمع سازندگان و بازیگران مجموعه حاضر شد و با آنها به گفت وگو پرداخت. آندرانیک تیموریان بازیکن تیم ملی هم در این مراسم حضور دارد.

آرژانتین برزیل بوسنی پایتخت تیم ملی رقابت های جام جهانی فوتبال معصومه ابتکار یوزپلنگ نیجریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر