کد خبر: 152047 A

در برزیل تمام دنیا ایران را خواهد شناخت؛

این بار این شناخت متفاوت‌تر از شناخت‌های گذشته است و ایران با نماد یوزپلنگ ایرانی در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ حضور خواهد داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی نمادین از پیراهن تیم ملی در سریال پایتخت سه، دقایقی برای حاضران سخنرانی کرد.

به گزارش ایلنا، علی کفاشیان، ضمن خیرمقدم به مسئولین، پیشکسوتان مربیان و ورزشکاران گفت: درباره حضور در جام جهانی و رقابتهای جام ملت‌های آسیا باید بگویم که خوشحالی مردم پس از صعود به جام جهانی نشان داد که تیم ملی فوتبال ایران، چه کار ارزشمندی را انجام داده است. هدیه‌ای که بچه‌های غیور تیم ملی به مردم اهدا کردند این بود که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور داشته باشیم. از این پس تمام دنیا، ایران را خواهد شناخت اما این بار این شناخت متفاوت‌تر از شناخت‌های گذشته است و ایران با نماد یوزپلنگ ایرانی در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ حضور خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: پیشنهاد شد تا از نماد یوزپلنگ ایرانی، بر روی پیراهن تیم ملی، استفاده شود و من هم به عنوان یک شهروند ایرانی اطلاعی از وضعیت یوزپلنگ نداشتم، اما وقتی اطلاعات کامل در این موضوع در اختیارم قرار گرفت خوشحالم که نماد این یوزپلنگ بر روی پیراهن تیم ملی نقش خواهد بست و در نهایت امیدوارم که تیم ملی در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشد تا همچنان مردم ایران به خاطر تیم ملی شاد باشند.

کفاشیان درپایان از حضور سریال پایتخت سه در مراسم رونمایی و حمایت این سریال از تیم ملی ابراز خشنودی و از عوامل برنامه تشکر کرد.

ایران برزیل پیشکسوتان تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی رقابت های جام جهانی علی کفاشیان فدراسیون فوتبال یوزپلنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر