کد خبر: 151850 A

ناکامی‌های قبلی تیم امید فنی نبوده؛

سن من برای کمک مربیگری قدری بالا رفته و دیگر نمی‌توانم به عنوان مربی در تیم امید فعالیت کنم و ترجیح می‌دهم به صورت مستقل و به عنوان نفر اول به کارم در مربیگری ادامه دهم.

سرمربی موقت تیم فوتبال امید گفت: انتخاب وینگادا برای تیم امید خبر جدیدی نیست و فدراسیون از مدت‌ها پیش با او به توافق رسیده بود.

هومن افاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: تصور می کنم فدراسیون از چند ماه پیش با وینگادا به توافق رسیده بود و حضور او در تیم امید قطعی بود.

وی در مورد دستیار ایرانی وینگادا و اینکه آیا همکاری او با تیم امید ادامه خواهد یافت یا نه گفت: دستیار وی انتخاب شده، ولی ترجیح می‌دهم من در این باره صحبتی نکنم. ضمن اینکه سن من برای کمک مربیگری قدری بالا رفته و دیگر نمی‌توانم به عنوان مربی در تیم امید فعالیت کنم و ترجیح می‌دهم به صورت مستقل و به عنوان نفر اول به کارم در مربیگری ادامه دهم.

افاضلی پیرامون انتخاب نفرات تیم امید از سوی او اظهار داشت: بنده حدود ۶۵ بازیکن را شناسایی کردم و مشخصات آنها را دسته‌بندی کردم و سرمربی جدید در صورت صلاحدید می‌تواند از این اطلاعات برای استفاده کند. وظیفه من صرفا جمع‌آوری و دسته‌بندی این اطلاعات بود و با انجام این وظیفه تعهد اخلاقی که به فدراسیون داشتم را انجام دادم.

سرمربی سابق تیم امید در مورد پتانسیل بازیکنان فعلی و شانس کشورمان برای صعود به المپیک گفت: تیم امید در ۴-۵ دوره گذشته همواره بازیکنان شایسته و خوبی در اختیار داشته، ولی در تمام این دوره‌ها به دلایل غیر فنی که ارتباطی با سرمربی این تیم‌ها نداشته از صعود به المپیک باز مانده و امیدوارم این دوره دیگر شاهد وقوع اینگونه اتفاقات برای تیم امید نباشیم و بتوانیم به طلسم ۴۰ ساله در صعود به المپیک پایان دهیم.

المپیک فوتبال فدراسیون جدیدی امید خبر اخلاقی مربیگری وینگادا افاضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر