کد خبر: 146333 A

مذاکره کمیته‌جوانان برای بازی‌های دوستانه؛

کره، ژاپن، ایتالیا و اسپانیا و چند کشور قدرتمند در این رده سنی به این تورنمنت می‌آیند و قطعا می‌تواند برای تیم ملی زیر ۱۶ سال مفید باشد

سرمربی تیم ملی نوجوانان آخرین برنامه‌های این تیم را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، مصطفی قنبرپور در این باره گفت: پس از تورنمنت خوبی که در مالزی داشتیم، درس‌های بسیار خوبی گرفتیم و بازی‌های خوبی را انجام دادیم و با سبک‌های مختلف بازی کردیم و بازیکنان به خوبی محک خوردند و به مقام نایب قهرمانی رسیدیم. بعد از پایان تورنمنت به بازیکنان ۲۰ روز استراحت دادیم که هم به امتحانات برسند و هم اینکه در تیم‌هایشان بتوانند تمرین کنند و برای تیم‌شان بازی کنند و مربیان از بازیکنان استفاده کنند.

وی ادامه داد: اردوی بعدی تیم ملی از سوم اسفندماه با بازیکنان جدید و قدیمی تیم ملی زیر۱۶ سال برگزار می‌شود که بازیکنان جدید استان‌ها را ببینیم. چند بازیکن خوب از طریق استعدادیاب‌ها معرفی شده‌اند امیدواریم بتوانیم بازیکنان شاخص را به ترکیب تیم ملی نوجوانان اضافه کنیم و همین روند را پیش ببریم و بتوانیم تا زمان مسابقات آسیایی که شهریورماه در تایلند تیم قدرتمندی را به تایلند ببریم. این اردو تا ۸ اسفند ادامه دارد.

قنبرپور در پایان گفت: کمیته جوانان برای بازی‌های دوستانه خارجی در حال مذاکره است و با چند کشور مذاکره شده و قطعا اگر کمیته جوانان و فدراسیون موافقت کنند، تیم ملی نوجوانان به یک تورنمنت بسیارخوب در ایتالیا در اوایل اردیبهشت اعزام می‌شود. کره، ژاپن، ایتالیا و اسپانیا و چند کشور قدرتمند در این رده سنی به این تورنمنت می‌آیند و قطعا می‌تواند برای تیم ملی زیر ۱۶ سال مفید باشد و بازیکنان با شرایط مسابقه آشنا شوند. جا دارد از کادرفنی تیم ملی نوجوانان به خاطر زحمات‌شان و از رسانه‌ها به خاطر توجه به تیم ملی نوجوانان تشکر کنم.

اسپانیا ایتالیا بازی تایلند تیم ملی رسانه ژاپن شاخص مالزی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر