کد خبر: 138540 A

با حضور در بیمارستان آراد صورت گرفت؛

احمدرضا عابدزاده پس از سی تی آنژیوگرافی در بیمارستان آراد، تحت نظر پزشکان در حال استراحت و ریکاوری پس از سی تی آنژیوگرافی است.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس با حضور در بیمارستان آراد، از احمدرضا عابدزاده عیادت کرد.

به گزارش ایلنا، در پی بستری شدن احمدرضا عابدزاده در بیمارستان آراد، محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگوی تلفنی با همسر احمدرضا عابدزاده، جویای احوال دروازه‌بان سابق پرسپولیس شد.

احمدرضا عابدزاده پس از سی تی آنژیوگرافی در بیمارستان آراد، تحت نظر پزشکان در حال استراحت و ریکاوری پس از سی تی آنژیوگرافی است.

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس با حضور در بیمارستان آراد حدود ۳۰ دقیقه با احمدرضا عابدزاده به گپ و گفت پرداخت و ضمن جویا شدن احوالش، درباره فوتبال ایران با وی گفتگو کرد.

منتقمی به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: احمدرضا عابدزاده از مفاخر فوتبال ایران است که پشتکار و استمرار او می‌تواند الگویی برای نسل جوان فوتبال کشورمان باشد. باید به پیشکسوتانی مثل احمدرضا عابدزاده که هنوز هم روزی سه ساعت و حتی بیشتر از ورزشکاران ملی پوش و حرفه‌ای تمرین می‌کند، افتخار کرد. عابدزاده سرمایه فوتبال و ورزش ایران است و اگر دقت کنیم بسیاری از افتخارات فوتبال کشورمان در دهه ۷۰ و ۸۰ در سایه درخشش بی‌نظیر عابدزاده رقم خورده است. قهرمانی در بازی‌های آسیایی پکن پس از سال‌ها و صعود به جام جهانی پس از دو دهه میسر نبود مگر با درخشش و افتخارآفرینی احمدرضا عابدزاده.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بنده موظف بوده و وظیفه خود می‌دانستم در اسرع وقت به عیادت آقای عابدزاده بیایم و در جریان آخرین وضعیت وی قرار گرفتم. آقای عابدزاده به دلیل سردرد در بیمارستان تحت مداوای پزشکان قرار گرفت و پزشک معالج ایشان پس از مشاهده نتایج سی تی آنژیوگرافی، درباره وضعیت وی نظر خواهد داد. برای این دروازه‌بان محبوب و پر افتخار کشورمان آرزوی سلامتی داشته و ایمان دارم فرزندش که هم اکنون عضو تیم پرسپولیس و تیم ملی زیر ۲۲ سال است، در آینده‌ای نزدیک می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

ایران بازی باشگاه پرسپولیس بیمارستان پزشک تیم ملی دروازه بان سرمایه صعود به جام جهانی مدیر عامل باشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر