کد خبر: 128692 A

باید بازی رفت را تکرار کنیم؛

تجربیات سال قبل خیلی می‌تواند در این فصل به ما کمک کند. خوشبختانه ما سابقه بازی با ۳ تیم همگروه‌ خود را داریم و امیدوارم امسال بتوانیم تا فینال آسیا راه پیدا کنیم.

مدافع ملی‌پوش استقلال گفت: بازی با فجر آسان نیست و مثل همه بازی‌ها سختی خاص خودش را دارد.

به گزارش ایلنا، خسرو حیدری در خصوص بازی با فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: بازی با فجر آسان نیست و مثل همه بازی‌ها سختی خاص خودش را دارد. از این‌رو تلاش می‌کنیم تا بتوانیم عملکرد خوبی را در این دیدار داشته باشیم. البته ما در دور رفت بعد از بازی با سپاهان مقابل فجرسپاسی قشنگ‌ترین بازی‌مان را انجام دادیم و امیدواریم فردا هم بتوانیم آن بازی رفت را تکرار کنیم.

وی در ادامه با دعوت از هواداران استقلال برای حضور در ورزشگاه گفت: استقلال شرایط حساسی دارد و حضور هواداران در ورزشگاه خیلی می‌تواند به ما کمک کند. امیدواریم با حضور بیشتر آنها در استادیوم‌ بتوانیم بازی‌های بهتری را از خود به نمایش بگذاریم تا با کسب امتیازات خانگی به صدر جدول برسیم.

حیدری درخصوص شرایط خود گفت: خوشبختانه شرایطم خیلی خوب است و هیچ مشکلی برای به میدان رفتن ندارم. امیدوارم بتوانم بهترین بازی‌ها را برای استقلال انجام دهم.

این بازیکن در ارتباط با گروه‌بندی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تجربیات سال قبل خیلی می‌تواند در این فصل به ما کمک کند. خوشبختانه ما سابقه بازی با ۳ تیم همگروه‌ خود را داریم و امیدوارم امسال بتوانیم تا فینال آسیا راه پیدا کنیم.

وی در پایان درخصوص میزبانی استقلال مقابل ملوان در جام‌حذفی گفت: خیلی خوب شد در مرحله بعد میزبان شدیم چراکه بازی در زمین انزلی در زمستان خیلی سخت است. با توجه به اینکه ما در این بازی میزبان هستیم باید از بازی در ورزشگاه آزادی استفاده لازم را ببریم تا ان‌شاءا… با شکست دادن ملوان به دور بعد صعود کنیم.

استقلال بازی جام حذفی جدول زمستان زمین لیگ قهرمانان آسیا ملی پوش ورزشگاه آزادی ملوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر