کد خبر: 117392 A

انگیزه‌های دو تیم بازی را قشنگ می‌کند؛

تیموریان و نکونام از استقلال در این بازی محروم هستند، آنها از بزرگان فوتبال ما هستند اما جایگزین‌های آنها هم خیلی با انگیزه خواهند بود و این اتفاقات نوید یک فوتبال خوب را می‌دهد.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال سایپا گفت: امیدوارم بچه‌های ما مقابل استقلال یکدل باشند تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

داود فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهارداشت: در آستانه بازی با استقلال وضعیت ما خدا را شکر خوب است و تمرینات خوبی را هم برای این دیدار حساس و مهم پشت سرگذاشته‌ایم. امیدوارم بچه‌ها در زمین دستورات تاکتیکی سرمربی را به خوبی پیاده کننده و یک‌دل باشند تا مقابل تیم بزرگ مثل استقلال بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و نتیجه خوبی در زمین خودمان کسب کنیم.

وی در مورد شرایط استقلال در حال حاضر گفت: استقلال تیم بزرگی است و هم مربی بزرگی دارد و هم بازیکنان خوبی در این تیم بازی می‌کنند. به هر حال آنها مدافع عنوان قهرمانی‌اند و امیدوارم طوری کار کنیم که مردم یک بازی خوب و زیبا را ببینند چون هم تیم ما جوان و با انگیزه است و هم استقلال نیاز به ۳ امتیاز بازی دارد و همین مسئله کمک می‌کند تا دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند. تیموریان و نکونام از استقلال در این بازی محروم هستند، آنها از بزرگان فوتبال ما هستند اما جایگزین‌های آنها هم خیلی با انگیزه خواهند بود و این اتفاقات نوید یک فوتبال خوب را می‌دهد.

فنایی در پایان در مورد میزبانی تیمش در این دیدار گفت: همین که استقلال و پرسپولیس از آزادی بیرون می‌آیند به ما کمک می‌کنند تا بهتر نتیجه بگیریم. پرسپولیس همه بازی‌هایش در این فصل را در آزادی برده، اما در کرج آنها را بردیم چون بیرون از‌ آزادی ۳۰ تا ۴۰ درصد قدرت استقلال و پرسپولیس کم می‌شود و به ما کمک می‌کند تا بهتر نتیجه بگیریم. تیم ما انگیزه زیادی دارد و تلاش می‌کنیم تا نتیجه بگیریم و در بالای جدول قرار بگیریم چون با این ۳ امتیاز جزو مدعیان قهرمانی خواهیم شد.

ایلنا سایپا داود فنایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر